1Broker’da Para Çekim İşlemleri Başladı

Bitcoin vadeli şirket 1Broker geçtiğimiz günlerde , 11 Ekim Perşembe gününden itibaren müşterilerinden gelen para çekme işlemi başlayacağı bildirildi Twitter üzerinden açıkladı.

Ancak şirket, ticaret platformunun şimdiye kadar herhangi bir yeniden harekete geçmesini açıklamadı.

1Broker Eylül ayında SEC, CFTC ve FBI tarafından takip edildi

Eğer 1Broker’ın bir müşterisiyseniz , bu, Amerika Birleşik Devletleri’nden 1934 tarihli ABD Menkul Kıymetler Yasası’nı ihlal etme suçundan ötürü Eylül ayından beri ajansları düzenleyen yasal bir savaşta olduğu için büyük bir canlandırıcı haber.

Suçlamalardan sonra, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu (CFTC) ve Federal Soruşturma Bürosu (FBI) şirket ve onun CEO’su Patrick Brunner ve 1Pool aleyhine dava açtılar. 1Broker’ın ana şirketi .

İddialara göre şirket, ABD’li yatırımcılara, gerekli yasal prosedürleri takip etmeden güvenlik tabanlı takas ürünlerine erişim sunacaktı. Suçlamalar, şirketin menkul kıymetler sunmak için kayıtsız kalması ve birçok kara para aklama kanunu ihlal etmesiydi.

FBI, şirketin büyüklüğünü ele geçirdikten sonra, platformu yalnızca Ekim ayında ücretlerini geri almak için ABD’den bir avukat aradığını açıkladığında, platformunu yeniden açabiliyordu.

Şu anda, düzenleyiciler ve FBI şirketi ve CEO’sunu para cezalarıyla cezalandırmak istiyorlar.

Para Çekme Şansı

Açıkça, 1Broker şu anda iyi durumda değil. Şirket Menkul Kıymetler Kanununu açıkça ihlal ettiği için , bu durumu pek de kazanamayacak, dolayısıyla yatırımcılar artık nakit para çekebileceklerinden mutlu olmalılar. Eğer 1Broker’a yatırım yaptıysanız , bu sizin şansınız.

Şirket, ABD makamlarının müşterilerini geri ödemesine izin vermesinin gerekliliğini zaten doğrulamıştı, bu yüzden bu izni almış gibi görünüyor, çünkü fonlar müşterilere bir süre önce ödeme yapmak için güvence altına alındı.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Cash Fiyat Analizi başlıklı makalemizde Bitcoin Cash Fiyat Analizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply