ICO’nun Kırılmasından korkan Çin Blockchain Konferanslarınu İptal Etti!

Çin medyası, Çin Halk Bankası’nın (PBOC), ilk para tekliflerinin çoğunluğunu para toplama yasalarına aykırı olduğunu ve daha önce Eylül ayında yapılması planlanan en az bir kriptokrasi olayının iptal edilmesine yol açtığını bildirdi. Rapor, PBOC’nun Çin’deki ICO’ların çoğalmasını önlemek için hazırlanan düzenleyici önlemlerle ilgili tartışmalarda bulunduğuna dair yeni açıklamaların ardından ortaya çıktı.

PBOC, “Fazla% 90 ICO Projesinin Yasadışı Para Toplama veya Fund Sahtecilik Kanunlarına Aykırı Olabileceğini” Belirlediği İddiaları Var

 

Isimsiz kaynaklardan edindiği bilgileri aktaran Caixin etti bildirilen Çinli regülatörler para toplama yasalarının ihlal ettiği ilk sikke teklifleri kabul bildirildi. Caixin, Çin Halk Bankası’nın “90’dan fazla ICO projesinin yasadışı bağış toplama veya fon dolandırıcılık yasalarını ihlal edebileceğini” iddia etti ve “yatırımların finansmanını gerçekte kazandığı projelerin yüzdesi [yaş] daha az” iddia etti. % 1’den fazla “.

Caixin’in kaynağına göre, PBOC’nun tespitleri ICO’lara yönelik bir darbe önleminin önemini işaret ediyor. Caixin’in kaynağı ICO endüstrisini, “sürü koyun koyunlarının” hedef alınması için tasarlanacağını ve “sürüyü takip eden insanlar için bazı muafiyetlerin olacağını” belirten bir “sürü koyunu” andırıyor. yetkililerin kanunsuz ilk madeni paralar teklif etmeye çalışan bireyleri takip edeceğini ve ICO’lara katılan tüketicilerin yasal başvuru konusu olmayabileceğini düşündürmektedir.

Caixin, 2017 DACA Blockchain Uluslararası Zirvesi’ndeki Büyük Kripto Eşzamanlılığı Olayının “Şiddetle Durdurulduğu” Bildirdi.

 

Caixin, 2 Eylül için planlanan 2017 DACA Blockchain Uluslararası Zirvesi’nin, PBOC kararlarının bir sonucu olarak kriptokrasi olayının başlamasından bir gün önce “aniden durdurulduğunu” bildirdi. Caixin, “Pekin’de Eylül ayında yapılması beklenen tüm Blockchain olaylarının ertelenmesi veya başka bir şehirde tutulması gerektiğini” belirtiyor ve Huobi tarafından 23 Eylül’de yapılması planlanan 2017 Global Blockchain Zirvesi’nin de muhtemelen erteleneceğini önermektedir. Çin’de 10 Eylül’de yapılacak olan 2017 Geleceği Konferansı konuyla ilgili tanıdıklarına göre ertelenebilir ve konuya ilişkin bir açıklama birkaç gün içinde yapılmalıdır.

Geçtiğimiz hafta, Çin merkez bankasının, Çin’de yaşanan tüm ICO’ların tamamen askıya alınması da dahil olmak üzere, ICO’nun yaygınlaşmasını önlemek için düzenlenen çeşitli düzenleyici tedbirlerle ilgili görüşmeler yapıldığı bildirildi . Çin Ulusal İnternet Finansal Güvenlik Teknik Komitesi tarafından hazırlanan bir rapora göre, 65 Çinli ICO, bugüne kadar 2017 boyunca 105.000 vatandaştan yaklaşık 2.6 milyar yuan (400 milyon ABD Doları) yükseltti.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Bitcoine değer kaybetmeye devam ediyor

Bitcoin'in hızlı yükselişi sona erdi, artık hızla düşmeye başladı.Son 2 gündür yatırımcılara düşüşün devam edeceği yönünde tavsiyelerde bulunduk.Analiz ekipimiz süreci...

Kapat