Stargroup Ağı yükseltmeleri Avustralya’da bitcoin için atm yeniliği

Avustralya Stargroup’un ikinci büyük bağımsız ATM kurucusu, mevcut ATM’lerini Bitcoin ATM’lerine (BTM) dönüştürmek için banka ödeme çözümleri şirketi Digitalx ile ortak girişim anlaşması imzaladı.Anlaşma,Stargroup’un 500’den fazla ATM yerleştirdiği Avustralya’dan başlayarak bağlı kuruluşu Starlink aracılığıyla 2.400’ü daha yönettiği tüm global ağ için anlaşılıyor.Digitalx Limited,Perth merkezli Stargroup Limited ile ortak girişim anlaşması imzaladı. İki şirket, “ortaklaşa, bitcoin alıp satmak için iki yönlü ATM” çözümü sunacak ve uyarlayacaklar ” dedi.

Anlaşma uyarınca, Stargroup ATM’leri için kullanıcıların bitdoğası alıp satmasına izin veren yazılımlar geliştiriyor.Digitalx,bu yazılımı kullanarak bit eşlik işlemlerini kolaylaştırmak için bir API geliştirir. Stargroup Global ATM Ağı Bit Eşin İyileştirme İşlemine gelecek iki şirket,ATM’lerden tahsil edilen işlem ücretlerini paylaşacak.

Todd Zani, “Stargroup, Digitalx ile bu projeyle ortaklık kurmaktan ve ATM üreticisinin benzersiz mülkiyetini kullanarak, bir bit arkadaşının sahibi sadece bitkisel parayı satın alamazken daha da önemlisi parazitlerini ödeyebilecekleri iki yönlü bir ATM geliştirmekten memnuniyet duyar” dedi.Ve ekledi.

Bu gelişme, diğer kripto para birimlerine de uygulanabilir ve uluslararası çapta dağıtılabilir.Mayıs ayında Stargroup, Avustralya’daki iki numaralı bağımsız ATM kurulumcusu haline geldiğini,yalnızca DC Ödemeler’in sınırlı sayıda olduğunu bildirdi.Üçüncü sırada ise Next Payments,onu Cash Connect, Bendigo Bank ve Suncorp izliyor.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Arşivcilik ve Fazla Stoklamaya ‘DUR’ Demek için Bit Geliri ve Bağışları Arttırlacak

Birçok tüccar ve kâr amacı gütmeyen gruplar bu günlerde bit yorgunluğunu kabul etmektedir, ancak bazıları bitkisel para almayı takiben hemen...

Kapat