Litecoin, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinden çıktı !

Litecoin fiyatı 2 Eylül’de bugüne kadarki kazanımlarını yüzde 1989’in üzerine çıkarılarak 90 dolardan fazla bir seviyeye yükseldi.
Ancak kripto teknolojik gelişmeler üzerine yüksek seviyelerde seyretmesine rağmen,Çin’in ani ICO yasağı ivme kazandı .Ethereum,bitkisel para, bit eşli nakit ve benzeri konuların yanı sıra litecoin de düşünşüne engel olamadı.Ve salı günü% 18 ‘den fazla düşerek 4 günde düşük 62 dolar düştü.

O zamandan beri, şifreleme durumu dengede durmuyor.Salı günkü yükselişin ardından bugün 80 $ seviyesine yükselme izledi.Önceki günün yüksek ve düşük aralıklarında bir emniyet ticaretinde içeride bir gün şamdan kalıbı oluştuğundan, gelişme dikkat çekicidir.Ertesi günkü fiyat hareketi olumlu olursa,yükseliş sinyali verir.Aksine, ertesi gün olumsuz bir fiyat hareketi, düşüş sinyali olarak okunur.

CoinMarketCap’e göre,litecoin,son 24 saat içinde en yüksek 10 şifreleme yüzdesi arasında üçüncü büyük kazanç elde etti.Ve yalnızca bit eşya nakit [yüzde 15,37 arttı] ve IOTA [yüzde 13,72 arttı] sıralamasında yer aldı.LTC / USD, basın zamanında 78 dolar işlem gördü.Aylık bazda LTC % 75.46 oranında arttı.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Dubai’den bir ilk , Bitcoin ile ilk ne satılacak ?

Barones Michelle Mone ve Douglas Barrowman adlı iki iş dünyası sahibi,Dubai'nin yerleşim bölgesi 2.4 milyon fitkare satışını bit yelkeni için...

Kapat