Çin’den Flaş ICO Gelişmesi !!

First Financial Daily , PBOC ve ülke çapında tüm ICO belirteçlerinin derhal durdurulmasını talep eden altı hükümet birimi tarafından yapılan duyurunun ardından Ulusal İnternet Finans Kurumu tarafından 60 ICO platformunun düzeltilmesi çağrısında bulundu.

Çin’de 40+ ICO Platformu Kapanıyor. 5 Eylül sabahı gazetenin haberinde “yarısından fazlası” geri çekilme “sürecine girdi, ICO simgelerini kaldırdı ya da hizmet askıya alındı.” Pekin saat 6’ya kadar 40 ICO platformu kapanıyor . Çin Daily .Bazıları kayıtları askıya almışken bazıları da çeşitli derecelerde işlemleri kalıcı olarak durdurmuştur.

Buna ek olarak, bir içeriden bir Çin Securities Journal muhabirine, düzenleyicilerin Çin bankalarına ve ödeme kuruluşlarına ICO platformlarına hem doğrudan hem de dolaylı olarak hizmet vermeyi durdurmaları konusunda talimat verdiğini söyledi. Bu hizmetlere hesap açma, kayıt, ticaret tasfiyesi, ödeme ve diğer ödeme hizmetleri dahildir. Diğer önlemler arasında, ICO platformlarının mevcut kişisel hesaplarındaki işlemler para aklamayla mücadele uyumu açısından incelenmeli ve izlenmelidir. Düzenleyiciler, bulunan şüpheli işlemlerin de rapor edilmeleri gerektiğini söyledi.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Chainsside şirketinden 3 yeni Segwit Uyumlu Bitcoin Kütüphanesi

Bitcoin yazılımının başlangıç şirketi Chainside "BTCpy" adlı yeni bir Python 3 Segwit uyumlu Bitcoin kütüphanesini piyasaya sürdü.Şirket, yeni kod tabanının...

Kapat