Tel Aviv’in ünlü Bauhaus binasında ne açılıyor ?

Geçtiğimiz birkaç haftadır Tel Aviv’in ünlü Bauhaus binasında yer alan “Bitcoin Change” adlı yeni bir kriptokrasi mağazasının forumlarında paylaşılan birkaç resim var. Avner (Abe) Ziv’in ortak kurduğu dükkan, yeni bir bit eşiğinde otomatik ATM makinesi (BTM) barındırıyor ve ayrıca dijital para nostalji ve resim içeren bir bit eşlik müzesi sağlayacak.

Bu ay Tel Aviv’deki meşhur Dizengoff Street bölgesinde “Bitcoin Change” adında yeni bir bit eşli ticareti açılıyor. Geçtiğimiz ay boyunca, resimler web üzerinden paylaşıldığı için, bitip’e hız verenler, kuruluşun İsrail sakinlerine ne tür bir şifre hizmeti sağlayacağını merak ediyorlar. Ayrıca mağaza da bizi görsel bir ambiyans beklemektedir,tüm mağaza eşsiz Bitcoin logo tasarımları ile kaplıdır. Yakın tarihli habere göre , Abe Ziv’in kurucusu olduğu Bitcoin Change operasyonu, İsrail Şekeli’ni ve birkaç başka ulusal para birimini kabul eden bir bit eşi ATM’ye ev sahipliği yapıyor. Bunun yanında, mağaza, bitkisel yeniliğin tarihsel bir sergilenmesine de sahip olacak.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Evde Bitcoin Üretilir mi ?

5 Aşamada sizlere evde nasıl bitcoin üretebileceğinizi anlattık.. 1.)Bir işe başlamadan önce o işin size uygun olup olmadığını tartmanız gerekir....

Kapat