Kripto Para Değerlendirmeleri

Kripto piyasaları Cuma günü sert bir düşüş eğilimi gösterdi; ilk 100 kripto paranın 90’ından fazlası tek günlük fiyat düşüşleri yayınladı. Bit fiyatının haftanın başında 4.000 $ seviyesine ulaştıktan sonra yaklaşık 400 $ düştüğü, etherin fiyatı 260 $ ‘ın altına düştü.

Toplam kripto piyasası , tüm kripto para birimlerinin toplam değeri -gün içinde 10 milyar dolardan fazla düştü. Güne 133 milyar dolarla başladıktan sonra, kripto piyasa değeri 130 milyar doları aştı ve Cuma sabahına kadar gevşedi. Şu anda toplam kripto payı 122 milyar dolardır.

Bitcoin, düşmenin başında, 3.900 dolarlık Perşembe sabahı durumundan 400 dolarlık düştü. Pazar manipülasyonu olup olmadığı, bitcoin fiyatı, haftanın başında toparlanmasından bu yana biraz gerginleşti. Önde gelen bir günde,% 6 oranında düştü. Önde gelen bir endüstri rakamının , güvenilir bir kaynağın kendisine Çin’deki patlamanın madenciliğe kadar genişlemeyeceğini söylediğini belirtmesine rağmen. Şu anda, bitcoin fiyatı, 59.1 milyar dolar piyasa değeri taşıyan 3.564 dolarlık global bir ortalamayla işlem görüyordü. Bugün 3750 dolar bandına kadar çıkmıştır.

Bu arada, JP Morgan CEO’su Jamie Dimon, dolandırıcılık çağrısından sadece bir hafta sonra “hiçbir şeyin değmediğini” iddia ederek bitcoin’e yeni bir görüntü getirdi .

Ethereum fiyatı, gün boyunca% 6’lık bir düşüşle bitmiş halin aynısını yansıttı. 270 dolardan fazla günü girdikten sonra, ethereum fiyatı bu işaretin üzerinde tutmaya çalıştı. Sonuç olarak, 260 $ seviyesinden geçerek 257 dolarlık bir fiyat getirdi. Ethereum’un şu anda 24.4 milyar dolarlık bir piyasa değeri var.

Litecoin fiyatı % 8 düştü ve 46 doların altına düştü. 6’ncı sırada yer alan paralar 2 Eylül’de belirlenen 92 $ kaydın sadece% 50’sinde oturuyor .

Bir günlük işlem hacmi sadece 3 milyon $ olan NEM, % 6 düşüşle 0.204 $, IOTA % 5 düşüşle 0.484 $ oldu. Bir aydan kısa süre önce fiyatı 150 $ ‘a yaklaşan Monero, şu anda Cuma günü % 7 kayma pistinden sadece 85 $’ de işlem yapıyor. Ethereum klasiği,% 8’lik düşüş ile ilk 10 adede girdi ve piyasa değeri 1 milyar doları aştı

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Avusturalya Hükümetin’den Sürpriz Kripto Para Çıkışı !

Ülkenin dijital stratejisini tartışmak için yayınlanan bir makalede, Avustralya hükümeti, diğerlerinin yanı sıra, dijital ekonomiyi ve geleceğin altyapısını destekleme ve...

Kapat