NEO,% 30 Değer Artışıyla Kripto Pazarına Öncülük Ediyor

Coinnmarketcap.com’a göre, piyasa değeri yaklaşık 1,689 milyar dolar ile sekizinci sırada yer alan NEO, son 24 saat içinde yaklaşık % 30 artarak 33,78 dolar seviyesine çıkmıştır.
14 Ağustos tarihinde 48.01 $ olan seviyesinden 18 dolar bandına kadar gerilemiştir.Son 2 haftada yükselerek 33.78 dolar seviyesine ulaşmıştır.
Avans, NEO’nun Ethereum Classic üzerinden piyasa kapanış sıralamasında 10. sırayı alması için sıçrayabildi. Hollandalı finans haberi Het Financieele Dagblad, NEO kurucusu Da Hongfei ile röportaj yayınlanmasının ardından NEO fiyatı Pazartesi günü arttı . NEO ve Çin hükümeti arasında gelecekte yapılacak bir işbirliğinin bir olasılık olduğunu söylüyor.

Hükümetin önce Da ile temasa geçmesi, yetkililerin, NEO gibi Çin şifreleme projelerinde, en azından kısa vadede, net genişlemeyi planlamadıklarını göster

NEO’yu etkileyen bir başka faktör, bitfinex’in son dönemde NEO’yu platformuna ekleme kararı aldığı bitcoin değişimidir. Bitoinex’in kripto para değiş tokuşuna ilişkin listesinin ardından bu ayın başlarında NEO fiyatı % 50 arttı .

NEO şu an USD, BTC ve ETH ile takas edilebilir. Bu, NEO için artan likidite sağlayacak ve simgeyi büyük bir ABD doları piyasasına ilk maruz kalma olanağı kazandıracaktır. Bu işlem çiftinin çeşitlendirilmesi, NEO / CNY çiftlerinin simgenin genel ortalama fiyatı üzerindeki etkisini hafifletecektir.

NEO, 2016 Eylül’ünün kuruluşundan bu yana 1 $ ‘ın altında yerlerde dolaştıktan sonra büyümeye Haziran ortasında başladı.

Bugün iki basamaklı kazanç elde etmek için ilk 10 sırasındaki tek kripto, % 11.2 artışla 7.792 milyar dolarlık piyasa değeri sağlayan Üçüncü Ripple oldu.

NEO, son 24 saat içinde tüm önemli kripto para birimlerini yönetti. Daha büyük bir kazanç sonrası ilk kripto para ,% 42’lik bir kazanç bildiren 134.556 milyon dolar piyasa değeri olan 47. Gnossis oldu.

Son 24 saatte bir kaybı takiben ilk kripto Lisk, sayı 14, ki % 1.27 değer kaybetti.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
ABD’den Sürpriz Blockchain Gelişmesi

Overstock'un blok zincir odaklı yan kuruluşu Medici'nin sermaye piyasası bölümü bugün ABD'de menkul kıymetler olarak sınıflandırılmış şifreleme belirteçlerinin alışverişinde bulunulması...

Kapat