Blockchain teknolojisi, DDoS saldırılarıyla mücadele için idealdir

Gayrimenkullerden veri hizmetlerine kadar, bu uygulamalar dijital bilgilerin yüzünü değiştirecek olan Blockchain teknolojisini kullanmanın mükemmel örneklerinden bir tanesidir.

Blockchain teknolojik alanındaki son gelişme, Inc.com ‘a göre DDoS  saldırılarını durdurmak için kullanılabilir. Bu saldırılar, Web sitesinin amaçlanan kullanıcılara faydasız hale getirmek için büyük sorgular kullanır ve etkilenen sitelerin çevrimdışı olmasına neden olur.

Geçerli sistemler, DDoS ‘a yol açabilecek büyük miktarda istenmeyen posta bilgisi absorbe etmek için merkezileştirilmiş sunucuları kullanır. Ancak, DDoS saldırıları doğası bu veriyi neredeyse aşılmaz hale getiren bant genişliğini yapar.

Bir merkezi platform kullanıcıların daha sonra önemli ölçüde DDoS başarı riskini azaltır çok daha fazla işleme sağlamak için kombine edilebilir kendi Bant genişliği, kaldırmak için izin verir.

Merkezi olmayan platform, birleştirilmiş verime erişimin, bant genişliğinin sınırlı olduğu tek bir sunucu ile merkezi modelleri aşan şekilde elde edilebildiği ve kullanılabileceği bir sistem sağlar.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
O Da Ne ?

Kapat