Başarılı ICO İçin Uygulanması Gerekenler Nelerdir ?

Artan token popülaritesinin ana nedenlerinden biri, herhangi bir ürünün varlıklarını ölçmenize ve yönetmenize olanak tanıyan kolaylıktır. Varlıklar tokenized olduğunda, değerin izlenmesi ve erişimi kolaylaşır. Bu, mevcut işletmelerin ve şirketlerin ürünleri etkili bir şekilde yönetmek için miktarlarını belirlemelerini kolaylaştırıyor.

İşaretlerin etkili olduğu ortaya çıkan alanlardan biri, crowdfunding’in amacı. Simgelerin satışı şu anda Blockchain endüstrisinde, özellikle de ilk madeni para teklifi (ICO) şeklinde popüler. Gelişmekte olan işletmeler ve yeni teşebbüsler, duruma bağlı olarak, satış simgelerinin ve ICO’ların, gerekli genişleme veya gelişme için sermaye artırmanın uygun yolları olduğunu keşfettiler. Bunun sebebi esas olarak düzenleme yetersizliğinden ve dünyanın herhangi bir yerinden fon alabilme yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

Borderless Tech’in CEO’su Christopher Franco, TokenLab.io’nun sahipleri, token satışı yapmadan önce herkesin ihtiyaç duyduğu ilk şeyin, tercihen bir çalışma ürünü biçiminde, iyi bir fikir olduğunu bildiriyor. Bununla birlikte, bazı projeler için, fikri ayrıntılı olarak anlatan iyi bir iş planı ya da teknik belge, bir ICO kurmak için yeterince iyi bir ürün olmasa da zor bir savaş olacaktır.

İkincisi, söz verdiği gibi, planı uygulayabilen ve yazılımı veya hizmeti sunabilen tutarlı bir ekibe ihtiyacımız var. Endüstri danışmanlarının bulunmaması da zarar vermez.

Franco’ya göre üçüncü önemli bileşen iyi bir pazarlama ekibi ve bir başlangıç ​​bütçesi. Çünkü görülecek her ürünün bir miktar başlangıç ​​sermayesine mal olması gerekiyor.

Bu ayrıntıları ihmal etmek veya onlara ciddi olarak dikkat etmemek, belirteçlerin satışında başarısızlıkların başlıca nedeni olarak tespit edilmiştir.

Etkili departmanlara duyulan ihtiyaç, proje tasarımının çeşitli yönlerine odaklanan uzmanlaşmış yeni başkanların var olmasıdır. Never Stop Marketing, MarketAcross, ICOPromo gibi şirketler, ekosistemde, özellikle de yeni kurulumlar için profesyonel pazarlama hizmetleri sunan çeşitli PR şirketlerinden birkaçı.

Başka bir adım attığınızda, TokenLab gibi diğer şirketler, müşterilerin yapmaları gerekenin tamamının bir fikir sunması ve bazı bilgiler sunması gereken eksiksiz bir paket sunmak için diyor, ve TokenLab ICO paketini tokenization’dan pazarlamaya ve hepsine kadar tamamlayacak.

Sektördeki yeni başlayan firmalara teşvik eden bu profesyonel hizmetlerin ortaya çıkması, yeni Blockchain ürünlerinin daha fazla akışı ve mevcut ürünlerin Blockchain’e adaptasyonu ile karşılaşma olasılığımızın olması anlamına geliyor.

 

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Japonya Neden Bitcoinin Öncüsü Olduğunu Bir Kez Daha Gösterdi….

Japonya, Bitcoin Kabulünün Öncüsü Olduğunu Bir kez daha İspatlıyor Japonya Başbakanı Shinzo Abe, 2013'te Japon ekonomisinde onlarca yıldır süregelen durgunluğun ortadan kaldırılmaya çalışıldığını...

Kapat