Accenture’dan , Blockchain Yeniliği

Ekibin yeni bir üyesi olan Iliana Oris Valiente, kuruluşların verimliliklerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olan prototipler ve gelişmiş çözümler geliştiren yeni Accenture teknoloji grubu için genel müdür ve global blok zincir liderliği görevini üstlenecek .

Yakın zamanda ColliderX blok zincir AR-GE merkezini kuran Valiente, şirketin blok zincir yeteneklerinin yanı sıra blok zincir yetenek havuzunu da izleyecek. Kanada’daki Accenture’s Blockchain uygulamasına dayanarak, şirketin stratejik büyümesine yönelik girişimlere ilişkin yönlendirme komitesinin de blokaj koordinatörü olarak görev yapacak.

Valiente, Accenture’e Deloitte’nin Rubix blok zinciri inisiyatifinin kurucusu olan ve danışmanlığında ve geliştirilmesinde bu firmanın tanıtımına katkıda bulunarak şirket blokaj şirketleri alanında önemli bir deneyim getiriyor.

genel müdür ve Accenture’nin küresel blokaj uygulama sorumlusunun başında olan Simon Whitehouse’a göre, Valencee’nin blok zincir geliştiricileri ve iş dünyası arasında bir bağlantı kurma kabiliyeti, şirketleri çeşitli endüstrilere yardımcı olduğu için müşterileri ve yönetimi için blockchain teknolojisini kullanarak güçlü bir varlık haline gelecektir.

 

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Wikileaks, Bitcoin Yatırımları için ABD’ye Teşekkür Etti

Wikileaks’in Kurucusu Julian Assange, ABD hükümetinin finansal ambargosu sayesinde Wikileaks’in bitcoin varlıklarının yüzde 50 bin değer kazandığını belirterek ABD hükümetine teşekkür etti....

Kapat