Cisco, Blockchain Sistemini Korumayı Amaçlıyor..

ABD Patent ve marka ofisi Perşembe günü yayınlanan bir açıklamada, teknoloji devi çeşitli bağlı cihazları tanımlayabilir bir Blockchain platformu özetlenen, faaliyetlerini izlemek ve cihaz ağa bağlıyken ne kadar güvenilir olduğunu değerlendirmek .
Ayrıca sisteme otomatik olarak kaydedebilir ve yeni cihazları ağa eklendikçe, Blockchain cihazlarla performanslarını karşılaştırarak değerlendirebilir.
Uygulamaların dosyalama “düşük güç tüketimi ve kayıpları ile ağlar” (LLN), genellikle akıllı ağ türü sistemleri çalıştırmak ve sensörler oluşabilir, sürüme göre gösterir. Ortamları ve genel tasarımı nedeniyle bu cihazlar güvenlik sorunlarından muzdarip olabilir.
Sonuç olarak, önerilen sistem, kavramın yazarlara göre, cihazların izlenmesi iyileştirilmesi hedefleniyor, şeylerin Internet için “anahtar” dir.
Blockchain kullanarak sistemi otomatikleştirme, farklı ağlara verimli bir şekilde eklemek için Cisco ‘nun önerilen çözümlerinden sadece biridir.
Nisan ‘da Cisco, Blockchain uyumlu bir arayüz veya API kullanarak aygıtları kaydeden IoT protokolünü bildiren birkaç şirketten biriydi.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Coinheck Borsası Kime Satıldı , Ne Gibi Değişikler Olacak ?
Bitcoin ve Kripto Pazar Payı 2018’de Neden 1 Trilyon Dolara Çıkacak ?

2018'de ICO'lara yatırılan 20 milyar dolardan 25 milyar dolara varacak ve gerçek büyük oyun ortaya çıktıkça büyük parçalar yerine oturmaya...

Kapat