Arna Panacea Ön Satışında % 40 Bonus Şansı

ARNA Panacea (panacea tr: her derde deva olan ilaç), merkezsiz bir biyoteknoloji platformudur. Blockchain altyapılı platformun para birimi ARNA token. Arna Panacea, tasarım olarak klinik deneme verilerini işleme üzerine kurulu bir platform. Bunun yanı sıra araştırma & geliştirme yapan araştırmacıları, klinik denemelere katılmış her türden piyasa katılımcısına hitap eden bir piyasayı ve tamamlanmış biyoteknoloji ürünlerinin müşterilere (hastalara) direkt olarak satışını destekliyor.

Biyoteknoloji piyasasına adım atın

Yenilikçi bir biyoteknolojik şirket olan ARNA Genomics, kendini araştırma & geliştirme projelerine adamış olup, blockchain altyapılı ARNA Panacea’yı kullanarak onkolojik hastalıkları erken teşhis etmeyi önde gelen amacı olarak belirlemiştir. ARNA BC göğüs kanserini yüksek bir doğruluk oranıyla erkenden teşhis eden ilk test sonucu geliştirilmiş üründür.

Şirketin vizyonu

Şirketin vizyonu, kanserle savaş amaçlı başlatılmış çığır açan biyoteknolojileri blockchain temelli teknolojilerle birleştirerek kitlelerin bu teknolojilere daha kolay bir şekilde erişmesini sağlamaktır.

Piyasanın büyüklüğü ifade etmede şu değerler yeterli olacaktır:

Dünya çapında yıllık bazda 1 milyar kadın, 1000’lerce biyoteknoloji araştırmacısı, Yalnızca ABD ve Rusya’da 40 milyon ARNA BC testi ve son 3 yıldır yıllık bazda 150 milyar doların üzerinde birleşme & satın alım anlaşması…

Arna Panacea kullanım durumları

Araştırma kanıtı: ARNA Panacea’nın halka açık blockchain’inde tutulan tüm veriler bir kanıt olarak kullanılabilir.

Korumalı araştırma: Blockchain ekosisteminde mevcut şifreli anahtarı kullanarak güvenli bir şekilde bilimsel araştırma yapabilme özgürlüğünü ifade eder.

Büyük Veri: Toplanan geniş kapsamlı bilgi ve verilere, açık bir uygulama programlama arayüzü (API) kullanarak dünyanın her yerinden erişmek mümkündür. Bunun yanı sıra mevcut verileri analiz etmede ihtiyaç duyulan işlevsellik pastanın çileğidir.

Ekosistem: Kanserin tedavisi ve teşhisine yönelik bilgi yöntemlerini toplamak, depolamak ve analiz etmek için tek bir blockchain platformu mevcuttur.

Akıllı blockchain: Kanser tedavisinin yeni yöntemlerini keşfetmek için tasarlanmış paternleri ararken yapay zekâdan faydalanma imkânını ifade eder.

ARNA token’leri: ARNA Token’leri, platformdaki hastalar, araştırmacılar, regülatörler, CRO (Chief Risk Officer), farmasötikal şirketler ve klinikler arasında serbestçe kullanılabilir.

Ön satış

10 Ekim’de başlayan ARNA Panacea ön satışında şu ana kadar 232 ETH yatırım toplandı. 1 ARNA token’inin fiyatının 0.003333 ETH olarak belirlendiği ve en az 0.3 ETH yatırım yapılabilen ön satışa 25 Ekim’e kadar katılarak yüzde 40 bonus kazanabilirsiniz. 12 Kasım’da sona erecek ön satış döneminin bonus dönemi her 3 günlük periyotta azalacak ve 9-12 Kasım arasında yüzde 25’e düşecektir.

ICO

ARNA token’leri ARNA BC test satın alıma, ARNA Panacea veri erişimi sağlama ve araştırma & geliştirme projelerini ödüllendirme amaçlı kullanılabilir. Toplam sayısı 1 milyar olan token’lerin 500 milyonu ICO süresince yatırımcılara dağıtılacak. Ethereum ERC20 türünden bir token olan ARNA’nın birim fiyatı ise tıpkı ön satışta olduğu gibi 0.003333 ETH.

19 Kasım’da başlayacak ICO dönemi 3 Aralık’a kadar sürecek. Token’lerin yatırımcılara dağıtımı ise 21 Aralık’ta yapılacak. Yalnızca ETH türünden ödemelerin kabul edildiği ICO döneminin minimum yatırım hedefi 3,333 ETH, maksimum yatırım hedefi ise 130,000 ETH olarak belirlendi. ICO dönemi süresince satılmayan fonlar şirketin marketing bütçesine aktarılacak ve platform için kullanılacak.

Gelecek vaat eden ARNA Panacea’ya dair daha fazla bilgi almak ve yüzde 40 bonus kazanma şansının bulunduğu ön satışa katılmak için platformun websitesini ziyaret edebilirsiniz

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
İslam Kalkınma Bankası Şeriat Uyumlu Blockchain Ürünleri Araştırıyor…

SUUDİ ARABİSTAN İSLAM KALKINMA BANKASI (IDB) ‘NIN AR-GE TAKIMI ŞERİAT UYUMLU YENİ FİNANSAL ÜRÜNLER GELİŞTİRMESİ İÇİN BLOCKCHAİN KULLANIYOR. Reuters‘e göre, İslam Araştırmaları ve Eğitim Enstitüsü, daha...

Kapat