Ethereum En Düşük Seviyesinde…

Eter-Amerikan doları (ETH / USD) döviz kuru 275 $ ‘e geriledi ve mevcut pazar verilerine göre 23 Eylül’den bu yana en düşük değerdi. Şu anda, şifreleme işlemi yaklaşık 285 dolara gerçekleşiyor.

CoinMarketCap’e göre, ethereum blok zincirini yöneten şifreleme oranı, son 24 saatlik ticarette yaklaşık yüzde 3.3’lük bir kaybetti.

ETH yüzde 14,97 düştü, çoğunlukla aylık bazda değişmeden ticaret yaparken. Yine de, kalkınma bu yıl ilk yarısında eterin meteorik performansı ile tezat, hangi sırasında bu bile genel piyasa büyük harfi açısından Bitcoin iletimi olabilir önerilmektedir.

Çin, Eylül başında ilk madeni paranın (ICO) finansman modelini yasaklamaya geçmeden önce, 400 $ rekor seviyesine ulaştı. Etütun merkezi olmayan uygulama geliştirme ve ICO’lar aracılığıyla finansman için bir platform olarak görev yaptığı göz önüne alındığında, piyasalar bu darbeden kurtulamamış olabilir.

Bitcoin fiyatları ICO’nun yasaklanması ve Çin’deki değişimin etkilenmesinden kötü etkilense de, nihayet 15 Eylül’deki en düşük 2.980 $ olan rekor seviyenin 6.100 $ ‘ın üzerinde olan yüzde 100’ü aştı.

 

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Bittrex Üye Alımını Tekrar Başlattı
Bittrex’in Bitcoin Gold Manifestosu…

ABD menşeli Bitcoin ve alternatif kripto para borsası Bittrex, Bitcoin Gold hakkındaki görüşlerini sonunda açıkladı. Piyasada önemli bir unsur olarak yer alan Bittrex daha önce Bitcoin Gold...

Kapat