Wamda Capital’in CEO’sundan , Jamie Dimon Hakkında Sert Açıklama…!

Tech yatırım şirketi Wamda Capital’in CEO’su Fadi Ghandour, JPMorgan Chase başkanı Jamie Dimon’ın Bitcoin ve diğer dijital para birimleri hakkında onlara karşı olumsuz yorumlar yapmadan önce daha fazla bilgi edinmesini önerdi .

Dimon daha önce , kripto para birimlerinin sadece bir “yenilik” olduğunu ve “hiçbir değere değmez” dediğini ve onlara yatırım yapanların aptal olduğunu söyledi .

Ghandour’a göre, Dimon kripto para birimlerinin ve Blockchain teknolojisinin burada kalacağını anlamalı . Konvansiyonel finans sektörünün yeni finansal teknoloji çağından (fintech) çok kazanabileceğini de sözlerine ekledi.

“Kalmak için burada … Jamie Dimon bunu hileli bir bakış açısıyla konuşmadan önce fark etmeli … Onlarla konuşun, onları anlayın, onları düzenleyen bir yol bulalım .Bizim olmadığı bir şey hakkında büyük beyanlarda bulunalım. Mütevazi olun, sakin olun, dünyaya inin ve öğrenin. “

Bitcoin Performansı

Ortadoğu’daki en büyük kriptokrasi cüzdanını yöneten Ghandour, teknolojinin dünya çapında nasıl kucaklanmakta olduğunu göstermek için Ekim 2017 ortasında Dünya Bankası’nda dijital para birimleri hakkında bir konuşma yaptı .

Ghandour , önde gelen sanal para birimi ani bir kazayla karşılaşırsa , Bitcoin’deki yatırımcıların kötü etkileneceğini iddia etti . Bununla birlikte, kendi yatırım kararlarını vermek için bırakılmaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

“İnsanlar zarar görebilir ancak insanlar olgunlaşır ve kendi kararlarını verebilirler, eğer bir kabarcının parçası olmak istiyorsan, kabarcıkların bir parçasısın, riski anlarsın.”

Piyasa değeri açısından en büyük kripto alışverişi yapan Bitcoin, 21 Ekim’de yeni rekor rekor seviyeye ulaştı ve bugüne kadar önemli bir fiyat rallisi yaşadı.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Ethereum En Düşük Seviyesinde…

Eter-Amerikan doları (ETH / USD) döviz kuru 275 $ 'e geriledi ve mevcut pazar verilerine göre 23 Eylül'den bu yana...

Kapat