Bitcoin Madencilik Havuzları ve Şirketler SegWit2x Anlaşmasından Çıkmaya Başladı

Bitcoin Madencilik Havuzları ve Şirketler SegWit2x Anlaşmasından Çıkmaya Başladı

Mayıs ayında NYA SegWit2x anlaşmasındaki şirketler ve madenciler sert fork teklifinden çekilmeye başladı. En son olarak, MONI, F2Pool ve Bitwala, 16 Kasım’da gerçekleşmesi beklenen SegWit2x çatalı için desteğini sonlandırdı.

Bu ayın başlarında ünlü bitkoz yatırımcısı ve Atlanta Dijital Para Fonu ortaklığı Alistair Milne , kriptokrasi sektöründeki büyük ölçekli şirketler için, SegWit2x’e kamuoyuna destek verdiğini “ticari intihar” taahhüt ettiğini sıkı bir şekilde belirtti .

“İşletmeler ticari bir intihar işlemeyecektir. En büyük Bitcoin şirketleri, iki ara veriyi de geçici olarak destekleyeceklerini ve bu nedenle pazarı galibiyete karar vermelerine izin verdiklerini gösteriyor. Yeni bir simge, Bitcoin / $ BTC olarak adlandırılamaz; çünkü bu ad zaten alınmış ve kaosu davet edecektir. Coinbase ve Bitfinex duyurularına bakın, ” dedi Milne.

Zaten, Bitfinex ve Bittrex, büyük Bitcoin alışverişlerinin iki işlem hacmi açısından dünyada, SegWit2x belirteci olarak listelenir açıkladılar “B2X” bile, Kasım ayında sert çatal üzerine SegWit2x blockchain daha karma gücüne sahiptir bitcoin’den daha.

BitGo kurşun mühendisi olarak Jameson Lopp daha önce açıklandığı SegWit2x desteklemek olan madenciler basitçe listeleyebilmemiz alışverişini zorlamak için SegWit2x belirteçleri mayın çünkü çoğunluk blockchain karma oranı ile tek başına karar alınamaz BTC ve daha karlı zincirde dönmek Ara dönem

Sonuç olarak, bitsoyun endüstrisindeki madenciler, bireysel madencilerin her iki zincirden de destek almalarını sağlayan havuzlara göç ettiler.

“Ayrıca, geçen hafta maden ocağına katılmak için 3 milyondan fazla madenci diğer havuzlardan ayrıldı. Bu havuz, bireysel madencilerin hangi çatalını desteklemek istediklerine karar vermelerini sağlıyor. Hareket, Slush Pool’un toplam Bitcoin hashrate’inin% 8,5’iyle en büyük 5. havuz haline geldiğini gördü – ve madencilerin sadece% 6’sı Segwit2x için sinyal gönderiyor ve eski zincir için% 75 işaret ediyor ” diye yazıyor Luke Parker BraveNewCoin.

Mayıs ayında, 58 şirketin Dijital Para Birimi Grubu liderliğindeki konsorsiyumu, yaklaşık 30 milyon bitlik cüzdan ve genel karma oranının yüzde 83’ünü temsil etti . SegWit2x sert çatalı için son tarih üç hafta öncesinden az ve anlaşmadan çekilen SegWit2x’i destekleyen hash hızının yüzde 15’inden fazlası.

Bu noktada, ya SegWit2x sert çatalı Kasım ayında ortaya çıkmayacak ya da olursa, azınlık zincirine dönüşecektir. Böyle bir durumda SegWit2x jeton takası ve cüzdan platformlarına bağlı olarak B2X veya BC1 olarak listelenir. Xapo ve Blockchain SegWit2x’i BC1 olarak listelemeyi planlarken, azınlık zinciri haline gelirse Bitfinex, Coinbase ve Bittrex SegWit2x’i B2X olarak listelemeyi seçti.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
George Friedman : Blockchain Hiç Hacklenmeyecek
Bitcoin Gold’a DDos Saldırısı..

Son zamanlarda, Bitcoin Gold, orijinal Bitcoin dijital para biriminin en yeni "çatalı" haline geldi ve Ağustos ayında ilk büyük zorlu çatal olan Bitcoin Cash'e...

Kapat