Çin Bitcoin Borsaları, OKEx’den, Huobi-Pro P2P Ticaret Lansmanından Yararlanabilir…

OKEX ve Huobi-Pro hakkındaki söylentilerin gerçekleşmesi durumunda Çin’in Bitcoin yatırımcıları en sevdikleri borsalara geri dönebilir.

Yerel haber bültenine göre, iki bitcoin  borsası, yuan dahil fiat para birimlerini destekleyerek P2P Bitcoin ticaretini “yakında başlatacak”.

Kaynak, Pazartesi günü tweet yaptığı açıklamada, “CNY’yi ve diğer bazılarını destekleyeceklerini düşünüyoruz” dedi.

Enformasyonun zamanlaması, hükümetin kripto-fiat ticaretiyle ilgili hükümet yasağı nedeniyle kapılarını kapatan Çin yanlısı borsaların hemen öncesinde seziliyor.

Hem OKEx hem de Huobi-Pro, ulusal yasağa tabi olmayan Çin merkezli olmayan operasyonlar iken cnLedger, açıklanmayan mekanizmalar yoluyla sonuçta Çinli tüccarlara erişim sağlayabileceğini ima etmektedir.

“Çin dışında kayıtlılar ve OKCoin’den bağımsız olarak çalışıyorlar (en azından fikrini elde ettikleri iddia ediyorlar”), takip yanıtını yazdı.

Göz kırpması, göz kırpma

OKEX’in kendisi 31 Ekim kapatma son tarihini takiben gelecek planlarını duyururken ‘göz kırpma-göz kırpma, hafifçe vurma-basış’ tonu oluşturdu.

View image on Twitter

Komünist Parti Konferansı’ndan yeni bir değişim izleyen haftasonu ZB.com , yine de 1 Kasım’dan itibaren tam işlevsellik sunacağını açıkladı ancak detaylar yine de kabataslak kaldı.

Geçen hafta Cointelegraph , iade edilen döviz bozdurma operatörlerinin, yerel platform Quoine’ın ilgi seviyesine hizmet edemediğini söylediği Asya ve başka yerlerde başka yerlerde yeni üsler kurma ilgi artışını bildirdi .

Bitcoini, Çin’in iyimserliğinin patlaması ve SegWit2x sert çatalı tehdidinin kısa vadeli ticarette gerginlik ve fırsatlar yaratmaya devam etmesi nedeniyle Pazartesi günü 6000 $ ‘ın üzerinde tutmayı sürdürüyor.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Haftalık Bitcoin Analizi

Bitcoin fiyatı, ABD Doları karşısında 5500-5600 $ desteğinin oldukça üzerinde yer alıyor. BTC / USD yakında daha fazla eğilim için 5850...

Kapat