Bitcoin ile Birlikte Patlama Yapan Bitcoin ile İlgili İşler

Uluslararası istihdam piyasası Serbest çalışan, Bitcoin ile ilgili işlerin en yüksek üreticiler olduğunu ve yalnızca üçüncü çeyrekte yüzde 82’lik bir büyümeye neden olduğunu kaydetti.

Kriptolanabilir para biriminin ana akım yönüne doğru ilerlediği, Bitcoin , Blockchain ve diğer ilgili pazarlarla ilgili çalışmalar hızla artıyor ve ekosistemi beslemek için giderek daha fazla çekiliyor.

Şirketin periyodik raporu, Freelancer.com platformundaki listelere dayanarak çevrimiçi işlerde en çok eğilimleri izliyor .

ICO patlaması

Serbest çalışan, büyümenin çoğunun, serbest çalışanların yeni madeni paralar tasarlamasını isteyen firmalardan geldiğini, esasen ICO’ları başlatmalarına yardımcı olduğunu belirtiyor.

Freelancer CEO’su Matt Barrie, “İnsanlar, yeni kripto para birimleri tasarlamak için serbest çalışanlar kuruyor” dedi .

Şirketlerin aradığı temel becerilerden biri ICO’yu yönetebilmesidir. ICO’ların çok kazançlı oldukları görülüyor ve bir çok kişi her yerinden hızla çıkıyor. Ancak, son düzenlemeler çılgınlığı yavaşlattı .

Serbestiyete göre yeni ICO’lara büyük talep olan bu yeni madalyonların tasarımcıları ve geliştiricileri değil. İşverenler, yeni kripto dövizleri yaratacak insanlar arıyor, ancak Blockchain’i kullanan teknolojiler için teklif planları da yazıyor.

Kriptografi

Freelancer’a göre , şifreleme alanının ilgili alanı , üçüncü çeyrekte iş ilanlarının sayısının yüzde 59 arttığını gördü . Kriptografi esasen üzerine Blockchain’in ve Bitcoin’in temel aldığı temel teoridir.

Kriptokraside yalnızca yararlı değil, aynı zamanda İnternet güvenliği ve gizliliğinde önemli bir rol oynayan bir yetenektir.

İş kalitesi

Sadece kripto çalışanları için daha yüksek bir talep değil, aynı zamanda sunulan işler de benzer bir alanda çoğunlukla daha iyidir.

Eylül’de yapılan bir rapor , kriptokrasi işlerinin, endüstri normundan% 10-20 daha fazla ödeme yaptığını tespit etti. Dahası, daha iyi fayda sağlıyorlar.

İkincisi, şifreli eş zamanlı şirketler çok daha esnek uzaktan çalışma ikramiyelerine sahiptir. Gerçekten de, şifreleme şirketlerinde çalışanların uzaktan çalışma özgürlüğüne sahip olma olasılığı yüzde 22 daha yüksektir.

Üçüncüsü, kriptocurrency şirketleri ve özellikle ICO’lar çok daha iyi likidite seçenekleri sunuyor. Tipik eşitlik pozisyonları, satılabilmesi ve karmaşık kısıtlamaları olması için bir likidite olayı gerektirir. ICO’lar genellikle çalışan paraları kısmen öz sermaye pozisyonları olarak sunar.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Japon Finansal Gözlemcileri, ICO Riskleri Konusunda Uyarıda Bulundu

27 Ekim'de yayınlanan açıklamada, FSA, dijital tokenlerin yüksek risk faktörlerini, yatırımcılar için fon yaratmanın bir yolu olarak vurguladı. Düzenleyici, fiyat dalgalanması...

Kapat