Aptoide AppCoins ile App Store’da Devrim Hedefliyor

Akıllı telefonların yaygınlaştırılması ve benimsenmesi, uygulama indirme işlemlerine, uygulama içi satın alma işlemlerine ve reklamlar ile geliştiriciler ve son kullanıcılar arasında bir dağıtım kanalı vasıtasıyla 77 milyar dolarlık bir pazarın ana kaykusudur. Bu dağıtım kanalları veya App Mağazaları, platformda dağıtım, keşif, satın alma ve finansal işlemleri sağlayan tek bir varlığın merkezi olduğu ortamlardır. Bu varlık aynı zamanda dosyaları ve uygulamaları depoda tutmakla kalmaz aynı zamanda güvenlik önlemlerini uygulamakla yükümlüdür ve yapılan her işlemin ve indirilen dosyanın bütünlüğünü garanti eder. Bununla birlikte, bu modelin bazı piyasa koşullarına derinden kusurlu ve aciz olduğu gösterilmiştir.

Kötü amaçlı yazılım yüklemelerinden düşük uç pazarlar için erişilemeyen uygulama içi satın alma işlemlerine, veri sızıntılarına ve gizlilik kaygılarına bakıldığında, uygulama mağazası pazarındaki kullanıcıların deneyimleri giderek daha fazla risk ve rahatsızlıktan dolanıyor.

Aptoide, uygulama mağazalarının en kritik üç işlevini blokaj zincirine (reklamcılık, uygulama içi satın alma ve geliştiricinin onayı) getirerek, ademi merkezileştirilmiş pazar kriptokrasitesi Appcoins ile mobil uygulama endüstrisini devrim yaratmaya hazırlanıyor.

App Son kullanıcılar ve geliştiriciler arasındaki ağ alışverişi doğrudan değiş tokuşu yapar ve değiştirilemez akıllı sözleşmelere dayalı arabuluculuk ve ödül dağıtımı yoluyla kullanıcı deneyimini ve pazar etkinliğini büyük ölçüde geliştirir.

Ethereum dağıtılan protokol üzerine kurulmuş olan AppCoins, çığır açan bir dikkat provizyon sistemi kullanarak reddetme, çift atıf ve sahte kimliğe karşı koruma sağlar. Ayrıca, geliştiriciler, blok zincirdeki işlem geçmişi temelinde “Güvenilir”, “Bilinmeyen” veya “Kritik” olarak sıralanan yenilikçi bir güven onaylama sistemine sahiptir.

Appcoins, herhangi bir mobil işletim sistemindeki herhangi bir uygulama mağazasıyla kesintisiz entegrasyona imkân veren son derece ölçeklenebilir ve modüler olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, tüm uygulama mağazaları için yeni bir paylaşılan ekosistem oluşturur ve blok zincirinde uygulama ekonomisi için evrensel bir dil sunar.

Bu yeni ekosisteme güç katmak, yerel bir ERC20 belirteci olan AppCoins’tir. AppCoins, geliştiricilerin uygulamalarını tanıtmalarını ve herhangi bir ödeme veya reklam aracılarını kaldırarak kullanıcıları dikkatini çekmelerini sağlar. Geliştiriciler aracıların ortadan kaldırılmasıyla daha fazla yatırım getirisi elde edebilir, ürününün para kazanma potansiyelini artırabilir ve doğrudan müşteri tabanında iletişim kurabilir. Bu, farklı mağazalardaki uygulama onayı ve dağıtımını çevreleyen şu anki opaklığı ortadan kaldırır.

Kullanıcılar AppCoins’i, gizliliklerinden ödün vermeksizin mağazalardan uygulamaları güvenli bir şekilde satın almak ve uygulama içi satın alma işlemleri yapmak için kullanabilirler. Platformda ödeme yapmak için sponsorlu uygulamalarla etkileşim kurarak AppCoins kazanabilirler.

Aptoide, önümüzdeki 12 ay içinde AppCoins ağını başlatacak ve var olan 200 milyon benzersiz kullanıcıyı blokçüye kullanacak. Blok zincirde saklanan bilgiler değiştirilemez ve dağıtılır; piyasaya fayda sağlamak için yeni şeffaflık, güvenlik ve hesap verebilirlik seviyeleri getirir.

Aptoide, ağın daha da geliştirilmesi ve anahtar sanayi ortaklıkları kurması için, App Stores için dünyanın ilk açık ve dağıtılmış protokolü için ICO’nun lansmanını ilan etti. ICO prezali 6 Kasım’da başlıyor ve 20 Kasım’da kapanıyor https://appcoins.io/presale . Toplam gösterge arzının% 20’si yatırımcılara ve erken benimseyenlere sunulacaktır.

2011 yılında Paulo Trezentos ve Alvaro Pinto tarafından tasarlanmış ve piyasaya sunulan Aptoide, dünyadaki en büyük ve en hızlı büyüyen mobil uygulama mağazası girişimlerinden biridir. Şu anda 200 milyondan fazla kullanıcı ve 4 milyar indirme ile, Aptoide ‘ App Store endüstrisinin lar devrimi sadece başka beyaz kağıt sunan, ancak gelecek için kendini konumlandırma kurulu bir şirketin evrim değildir.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Societe Generale Başkan Vekili :Bitcoin “Açıkçası Bir Balon İçinde”

Bitcoin fiyatı 7,500 $ civarında benzeri görülmemiş seviyelerde işlem görmeye devam ederken, Fransız bankacılık devi Societe Generale'nin genel müdür yardımcısı...

Kapat