Segwit2x Çatalı İptal Edildi…

Bitgo CEO’su Mike Belshe, bu ay planlanan çekişmeli Segwit2x çatalının topluluk desteği eksikliği nedeniyle gerçekleşmeyeceğini belirten bir yazı yayınladı .
Bitgo CEO ‘su, Mike Belshe bu ay için planlanan tartışmalı Segwit2x sabit çatal topluluk desteği eksikliği nedeniyle ortaya olmayacağını belirten bir yazı yayınladı.
“Segwit2x çabası basit bir amaca Mayıs ayında başladı: blokları artırmak ve Bitcoin ölçeklenebilirlik artırmak için. O zaman, Bitcoin toplumun ağır tartışma yaklaşık 3 yıl sonra kriz oldu ve Segwit için uzlaşma sadece madenciler arasında% 30 desteği ile uzak bir serap gibi görünüyordu. ” Belshe bu “Segwit2x Ağustos ayında ilk başarısını buldu, çıkmazı kırdı ve hızlı bir şekilde Segwit ‘in başarılı aktivasyonuna yol açtığını” ekliyor.

Belshe devletler “Amacımız her zaman Bitcoin için pürüzsüz bir yükseltme olmuştur. Biz şiddetle daha büyük bir blok için ihtiyacına inanıyoruz rağmen, biz daha önemli olduğuna inanıyoruz bir şey: toplumun birlikte tutulması. ” Belshe kabul ediyor “Bu zaman temiz bir blok yükseltme için yeterli uzlaşma inşa değil ki açıktır. Geçerli yolda devam etmek toplumu bölebilir ve Bitcoin ‘in büyümesine bir dönüş olabilir. Bu asla Segwit2x amacı değildi. ”

Piyasalar yeni tüm zamanlara dramatik bir dalgalanma ile yanıt verdi
Haberleri Breaking: Segwit2x Fork CancelledBelshe, “ücretlerin Blockchain artması olarak, eninde sonunda zincir kapasitesinin artması gerektiğine inanıyoruz. Bu gerçekleştiğinde, biz toplumun bir araya gelecek ve bir çözüm bulmak umuyoruz, muhtemelen bir blok artışı ile. O zamana kadar, yaklaşan 2MB yükseltme için planlarımızı askıya aldık. ”

Piyasalar yeni tüm zamanların yükseklere dramatik bir dalgalanma ile yanıt verdi. Duyuruyu takiben Bitcoin, bir saatten az bir süre içinde yaklaşık $500 USD ‘ lik bir Spike gördüm ve haberlere son derece büyük bir reaksiyon gösteriyor. Bu yazı olarak, Bitcoin fiyatı önceki tüm zamanların yüksek yaklaşık $7700 USD üzerinde konsolide, sonra yeni bir tüm zamanlar $7900 USD yüksek kurmuştur.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Shell ve BP, Blockchain Ticaret Platformunu Desteklemek İçin Hazır Olan Enerji Devleri Arasında

Birkaç büyük enerji şirketi, blok zinciri temel alan yeni bir ticaret platformunda işbirliği yapıyor. P, Shell ve Statoil, teknolojinin en...

Kapat