Bitcoin Değer Kaybetmeye Devam Ediyor…

Bitcoin fiyatı bugün % 8.6’in altına düştü ve bitcoinin 7.000 $ seviyesinin altına kaymasıyla başlayan kayıplar devam etti.

Bitcoin Fiyat Endeksine ( BPI ) göre, 1 Kasım’dan bu yana kaydedilen en düşük seviyeye (6,357 $ ve 6,750,17 $ arasında işlem görürken) bakıldığında, pazarlar 6,475,40 $ gibi düşük bir seviyeye geriledi. 7,000 doları aşan hareket , bu hafta başında görülen ve bit eşofman fiyatını 7,900 dolara yaklaşan piyasa kazançlarının tersine çevrildi .

Günün ticaretinin erken saatlerinde fiyat 7306.06 seviyesine kadar çıktı ve bugünkü seviyesi bu seviyeden bu yana 1000 dolardan fazla düşüş kaydetti.

Bas zamanlı olarak, bitcoin 6,104,86 dolar ile işlem görüyor.
Sewgit2x in iptal olmasıyla yatırımcılar telaşe kapılıp bitcoinlerini satmıştır, ve geçen günlerde sahte tetherlerin de ortaya çıkışı bitcoine olan güvene bir nevze gölge düşürmüştür. Şu an bitcoin üretimini yapan bazı firmaların bitcoin cash’e yöneldiğine dair haberler ortaya çıkmaktadır.Bu durum bitcoini ne kadar etkiler muaamma ama bitcoin kan kaybetmeye devam edecektir. Tahmini öngörümüz 5,5.5 bin dolar bandı..

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Bitcoin Classic Bağlantısı Kesildi

Bitcoin Classic, geliştiricilerin bit eşik nakitlerinin (BCH) Mayıs 2018'e kadar "Bitcoin" olacağını iddia ettikçe kapanış olduğunu doğruladı. Perşembe günü yayınlanan...

Kapat