‘Big Four’ Firması KPMG, Blockchain Avukatlık Grubuna Katılıyor

Kar amacı gütmeyen ticaret birliğine kurumsal üyesi olarak katılan KPMG, yönetim kurulunda bugün bir basın açıklaması yapacak . KPMG’nin dijital muhasebe hizmetleri için global lider olan Eamonn Maguire, blok zincirin üretim aşaması bakımından “olgunlaştığını” ve finansal endüstriyi “dramatik biçimde etkileyecek” bir geleceğe sahip olduğunu açıklama yaparak şunları söyledi:

KPMG, BlockEx, Blockchain Intelligence Group ve Calypso gibi mevcut kurumsal üyelerle birlikte, tüm finans piyasalarında blockchain teknolojisinin büyümesini ve benimsenmesini kolaylaştırmak için grup çalışmasındaki konumunu kullanacak.

Ronn Quaranta, WSBA Başkanı, şunları söyledi:

“Küresel üye ve gerçekten de dünya gibi, onlarla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz, finansal piyasalarda ve sonrasında blok zinciri yenilikleri uygulamaya başlıyoruz” dedi.

Söz konusu hareket, geçen yıl sanayi araştırmalarını ilerletmek için Microsoft ile ortak çalışan bir blokaj zinciri hizmetleri paketi başlatan KPMG için son konsorsiyum çalışmalarına işaret ediyor ve teknolojinin müşterilerini etkileyebileceği inancıyla açıkça konuşmaya başladı  .

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Rusya, Şubat ayında Beklenen Cryptocurrency Bill’in Ayrıntılarını Açıkladı

Rusya Maliye Bakanlığı Maliye Bakanı, kriptolitik ücret tasarısının 1 Şubat'a kadar hazır olması bekleniyor. O, daha sonra vergilendirme ve kripto...

Kapat