Genaro, Cloud’tan Blockchain’e Verileri Taşıyacak

Bulut depolaması ilk önce sahneye patladığında, devrimci olarak selamlandı ve bugünün teknolojik devrimlerinde bile hala rol oynamaktadır. Bununla birlikte Genaro , veri saklama alanının buluttan uzaklaşıp son teknoloji ürünü olan Blockchain’e katılabileceği görüşünde.

Halen devam etmekte olan genel Blockchains’in kitle verileri tutma yeteneği yok ancak genişlemeye devam ettikçe, bina için daha fazla alan var. Bitcoin’e Blockchain 1.0 denilen şeyle baktığımızda, Ethereum ve akıllı sözleşmeleri gibi Blockchain 2.0 olarak adlandırabileceğimiz verilerin işlenmesinde ilerleme kaydedildi .

Genaro, Blockchain’in 3.0 sürümü olduğuna inanıyor ve zaten geniş bir uygulama alanına sahip olan Blockchain’e depolama ve akıllı sözleşmeler getiren bir ekosistem yaratıyor.

İnternet uygulamaları kadar faydalı olabilmek

Genaro, Blockchain’de toplu veri depolama ve analizinin eklenmesinin Dapp endüstrisinin hızla gelişmesine yardımcı olabileceğini belirtti. Şu anda, merkezi olmayan uygulamalar, ekosistemi hissettikleri evrimsel bir aşamadadır, ancak entegre depolama çözümlerine sahip bir Blockchain, işleri ileriye doğru itebilir.

İnternet uygulamaları şu an piyasayı internet ve bulut depolama alanlarına erişimi ile yönetiyor, ancak depolama birimi Blockchain ile bağlanabiliyorsa, işler daha da eşit hale gelebilir.

Merkezi olmayan depolama ağıyla Turing tam bir halka zincir

Genaro, tamamen entegre bir merkezi olmayan depolama ağına sahip ilk Turing tam halka zinciri olduğunu ortaya koyuyor . Bu amaçla, oluşturdukları Blockchain, bulut gibi modası geçmiş yöntemlerle diğerini kullanmadan zekice sözleşmelerin ve veri depolama biriminin birlikte kullanılmasına olanak tanır.

Bu, Blockchain devrimini, aniden gerçekleşebilen uygulama geliştirme bulmacasının eksik bir parçası olarak kullanmaya çalışan geliştiriciler için son derece yararlı bir araç haline gelir.

Genaro , Blockchain topluluklarının büyüdüğü Singapur, Şangay, Kiev ve Londra gibi şehirlerde bir dizi hub ve hızlandırıcı başlatmayı planlıyor . Genaro’nun birleştirilmiş teknoloji standartları sistemi ve gerçek dünya buluşma yerleri, potansiyel olarak Blockchain’in ilk uygulama mağazası haline gelen Genaro Network üzerinde inşa edilen binlerce DAPP’nin kuluçka edilmesini sağlayacaktır.

Eşyalar + para

Genaro, bu depolama zincirini kurarken, depolama fikrini ödüllendirmenin yanı sıra Sentinel Erişilebilirlik Belgesi’ni birleştiren benzersiz bir teknoloji üzerinde çalıştı.

Genaro Halka Açık Zinciri, genel fikir birliği olarak PoS (Sahteciliğin Kanıtı) kullanıyor ancak SPoR algoritmasını depolama konsensüsü olarak yaratıcı olarak ekliyor ve bu da potansiyel olarak halka açık zincir ölçeklenebilirliğini ve dosya aktarım hızını artırabilir .

Dahası, Genaro oyun teorisini paylaşım ekonomisi iş modeline uygular ve böylece düğümler için daha adil bir ödüllendirme sistemi kurar ve son kullanıcılara güvenli ve kalıcı bir depolama alanı ve paylaşım topluluğu sağlar.

SPOR’da, yarışmacılar depolama alanının kanıtlanabileceğini kanıtlamak için seçildi ve yarışmacılar PoS için “steak” düğüm haline gelecekler. Bu karma çözüm, Genaro Network’ü Ethereum, IPFS (veya bulut ve diğer depolama sağlayıcıları) tarafından sunulan mevcut çözümlerden ayrı olarak daha verimli hale getirebilir.

Herkese açık tutmak

Genaro , depolama kapasitesiyle bir adım daha ileriye baktı; zincir halka açık hale getirilerek başka alternatifler de var, depolama entegre edildi.

Sonunda, Genaro Hub modeli, şirketin en iyi işbirliği, birlikte yaşama ve inkübasyon alanlarının birleşimi olarak planladığı bir şey. Orada, Genaro topluluğunun üyeleri dünya çapında global kullanıcı tabanı ve geliştiricileri ile yüz yüze işbirliği yapabilir ve ortak kurabilir.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Mimblewimble, ilk Testnetini Başlattı

Deneysel blockchain network mimblewimble testnet'te başlatıldı. Harry Potter referanslarının yaratıcı kullanımı ile tanınan proje, geçen sene "Tom Elvis Jedusor" takma adı (Harry...

Kapat