Coinbase, Kurumsal Yatırımcılar İçin Yeni Depolama Hizmeti Başlattı

Dijital para cüzdan ve döviz başlangıç ​​şirketi Coinbase, kurumsal yatırımcılar için özel olarak tasarlanmış yeni Coinbase Saklama saklama hizmetini sunmayı planlıyor . Hizmeti kullanmak için, müşterinin ayda 10 baz puanlık bir ücretle birlikte sistemde saklanan bozuk paraları içeren ilk kurulum ücretini 100.000 ABD Doları ödemesi gerekiyor.

Onun içinde yeni bloga Kasım ayı ortalarında 2017 yılında, Coinbase İcra Kurulu Başkanı (CEO) Brian Armstrong, hizmet onların fonların güvenli depolama için güvenilir bir dijital varlık bakıcısı yatırımcıların ihtiyacı karşılamayı amaçlamaktadır söyledi.

Ayrıca, kurumsal yatırımcıların şifreleme piyasasına girmesinin dijital para birimlerinin ana akım kabulünü kolaylaştıracağını iddia etti.

“Bu kurumlarla konuştuğumuzda, bize başlamaktan alıkoyan en önemli şeyin, müşteri fonlarını güvenli bir şekilde saklamak için güvenebilecekleri bir dijital varlık saklama sorumlusunun varlığı olduğunu söylüyorlar. Bu yüzden Coinbase Saklama Belgesi’ni duyurmaktan heyecan duyuyorum. Dünyanın dijital para birimlerini benimsemesini hızlandırmanın bir sonraki adımı, alana girmeye hazırlanan kurumsal paranın kilidini açmak. “

Coinbase’in saklama hakkı üzerine Düşüncesi

Coinbase’e göre, yeni depolama servisi müşterilere derhal sunulmayacak. 2018’de hizmete erişimin ilgili müşterilere tedricen sunulacağını açıkladı.

Şirket ayrıca, hizmetle ilgili son gelişmeleri öğrenmek isteyen müşterilerini de potansiyel müşterileriyle bilgilendirmeye çağırdı.

Finansal hizmetler piyasasındaki en son sanal para birimi gelişmeleri

Bu arada, finansal hizmetler endüstrisinde dijital para birimlerine sürekli bir ilgi var.

Finansal teknolojinin (fintech) araştırma merkezi Autonomous NEXT’den elde edilen yeni verileredayanarak, şifreli para birimleri ticaretinde yer alan 100’den fazla hedge fon vardı . Bu fonların yüzde 75’inden fazlası 2017 yılında başlatıldı.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
ING, Wall Street Friendly Blockchain Çözümünü Yaratıyor

Hollanda finans grubu ING, 'Zero-knowledge range proof' veya kısaca ZKRP olarak adlandırılan yeni bir finansçı dostu anonim kanıt yarattığını duyurdu . Finansal kurumlar için güvenlik ve gizlilik...

Kapat