Ethereum.com,Satışa Sunuldu

Ethereum.com alan adına sahip olmak ister misiniz ?

Bloomberg’e göre , yüksek değerli alan şu anda Uniregistry pazarında “yaklaşık 10 milyon dolar” satılık olarak listelendi .

Haberlerde yorum yapan bölge mühendisi Ammar Kubba, haber kaynaklarına kriptokrasinin alan endüstrisindeki “en büyük trend” olduğunu ve bu alanların “diğer adlardan çok daha hızlı” bir değer kazandığını söyledi.

Kubba, sadece birkaç ay önce InsideCoins.com alan adı için 800 dolar ödediğini ve bu oranın zaten üç kat arttığını da sözlerine ekledi.

Domain Name Journal’ın editörü ve yayıncısı olan Ron Jackson, bitcoin gibi kripto para birimlerindeki son “kayıtsız şartsız öfkenin” 2001 yılındaki dot-com çöküşünden hemen önceki döneme benzediğini söyledi.

Elde edilirse, Ethereum.com için 10 milyon dolar isteyen fiyat, bu yıl diğer alanlardaki satışları gölgede kaldıracak.

Geçen ay bir alan adı yatırımcısı olan Sharjil Saleem, Domain Name Journal’a göre ETH.com’un 2 milyon dolarlık satışını kapattı . Siteye göre, bu rakam 2017’de bugüne kadarki en değerli ikinci alan satışını yapıyor ve Mayıs ayında 2,89 milyon dolar satılan Fly.com’ın hemen altına koyuyor

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Büyük Britanya Hükümeti Resmi Arşivi İçin Blockchain'i Kullanacak
Uzmanlara Göre, Blockchain Teknolojisi Uluslararası Ticaret Akışlarını Hızlandırabilir

IBM ve WEF'den uzmanlar, Blockchain teknolojisi sınır ötesi ticaret işlemlerinin, özellikle de belge onay süreçlerinin yürütülmesini kolaylaştırmak için gereken her...

Kapat