İnternet Arşivi Artık Bitcoin Cash ve Zcash bağış olarak Kabul Ediyor

İnternet Archive dijital para birimlerini yer verdi.Bitcoin cash ve Zcash faaliyetlerini korumaya yardımcı olmak için bağışta isteyen destekçileri için ödeme seçenekleri olarak. İnternet Arşivi İnternet eserlerinin ve web sayfalarının dijital bir kütüphanesi. Organizasyon, zaman içerisinde geliştikçe web sayfalarının anlık görüntüsünü çeken bir hizmet olan Wayback Machine’in ev sahibi olarak hizmet ediyor.

Onun içinde blog post Kasım ayı ortalarında 2017 yılında, İnternet Arşivi destekçileri tarafından verilen bağış İnternet kalacağını garanti misyonunu ulaşmada yardımcı olacağını söyledi “ücretsiz, güvenli ve süresiz yedeklenmiş.”

İnternet Arşivi’nde, kriptokrasi hareketinin büyük taraftarıyız ve alternatif ticaret araçlarını test etmek ve desteklemek için rol oynamaya çalışıyoruz “dedi.

Kuruluşun operasyonlarındaki diğer gelişmeler

İnternet Arşivi ayrıca dijital para birimlerini cüzdanında tuttuğunu ve fiat olarak değiştirmediğini açıkladı. Grup, Bitcoin bağışlarını 2012 yılından beri desteklemekte ve 2013 yılından bu yana personelinin önde gelen sanal para birimlerinde ödenmesine izin vermiştir.

“Bitcoin’in nasıl satılabileceği değil, nasıl bağışlandığını görmek istiyoruz.”

Dahası, kar amacı gütmeyen grup, her kitap, ses dosyası, web sayfası, televizyon (TV) şovu ve halihazırda üretilen ve ileride piyasaya sürülecek olan yazılımların yedeklerini oluşturmayı planladığını açıkladı. Bu, İnternet’te her kullanıcı tarafından ücretsiz olarak erişilebilmelerini sağlayacaktır.

Kısaca İnternet Arşivi profili

İnternet Arşivi, Brewster Kahle tarafından Mayıs 1996’da sayısallaştırılmış materyallere halkın ücretsiz erişmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu malzemeler arasında müzik, web siteleri, yazılım uygulamaları / oyunları, filmler ve videolar bulunur. İnternet Arşivi, şifreleme (cryptocurrency) ödemelerini kabul etmede Wikileaks sevdasına katılıyor .

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Avustralya'da Kripto Para Bankası Kurulacak
Birdman’dan, MovieCoin Planı

MovieCoin Christopher Woodrow'un yaratmayı planladığı kriptokrasiye "MovieCoin" denir. Bir film portföyünü finanse etmek için kullanılacak olan Başlangıç ​​Para Fırsatı aracılığıyla 100 milyon dolar kazandırmayı...

Kapat