Ethereum 380 $ ‘a, Bitcoin Cash’in Fiyatı % 31 Artıyor

Bugün, 23 Kasım’da Ethereum ve Bitcoin cash fiyatı 24 saatlik bir dönem içerisinde belirgin bir artış gösterdi; çünkü Bitcoin Cash, günlük yüzde 31 artışla Eter fiyatı 380 doları aştı.

Bitcoin Cash’in Ücret Artısı

Geçen hafta bu yana, Bitcoin Cash’in fiyat eğilimi, 800 $ ‘dan 2.900 $’ a yükselerek 1.200 $ ‘a gerilediği için inorganik bir büyüme oranını gösterdi. Bitcoin, Ether ve Bitcoin Cash gibi önde gelen herhangi bir kriptokraside, bir gecede yüzde 11.150’den 1.620 $ ‘ya yükselme organik değildir ve muhtemelen büyük sermaye miktarlarının bir kriptokrasiden diğerine ani bir hareketi ile tetiklenir.

Ancak, Bitcoin cash piyasası ve endüstrisi, öncelikle bitmiş platformlar arasında şifreleme oranının artması nedeniyle hızlı bir oranda büyüyor. Son zamanlarda, büyük ölçek çarpıtma borsaları ve cüzdan platformları olan Bitstamp ve Blockchain, Bitcoin Cash’i 2017 yılının sonuna kadar birleştirmeyi planladıklarını açıkladı.

Bitstamp tarafından Bitcoin Cash’in entegrasyonu, küresel Bitcoin cash ticaretinin yaklaşık yüzde 60’ından sorumlu olan Bithumb, Korbit ve Coinone gibi Güney Kore ticaret platformlarının yanı sıra daha fazla likidite ile şifreleme oranını da sağlayacak.

Blockchain, Coinbase’in arkasında ikinci en popüler bit coin cüzdanının bulunduğu göz önüne alındığında, Blockchain cüzdan uygulamasının Bitcoin Cash’in uygulanması, Bitcoin Cash’in orta ve uzun vadede benimsenmesi için çok önemlidir.

Blockchain geliştirme ekibi,”Bitcoin Cash için pazar talebi güçlü bir şekilde kanıtlandı ve görüşümüze göre, burada kalmak olası. 2018 yılının sonundan önce tüm platformlarımızı destekleyerek web üzerinden yıl sonundan önce Bitcoin Cash’e tam destek vermeyi planlıyoruz ” dedi . .

Ayrıca, Bitmain kurucusu Jihan Wu ve Litecoin yaratıcısı Charlie Lee gibi sektördeki pek çok uzmanın eleştirilerine rağmen, Roger Ver ve Bitcoin.com kitlelere Bitcoin Cash’i bitkisel para olarak işaretlemeye teşebbüs eden Bitcoin Cash’i pazarlıyorlardı.

Bitcoin, Antpool ve Jihan Wu’nun Bitcoin Cash’in en hevesli ve en etkili taraftarları oldukları için Wu’nun Bitcoin Cash’i Bitcoin olarak markalamasına karşı olan muhalefeti önemlidir.

Çin hükümetinin 1 Eylül’de ilk madalyon tekliflerini (ICO) ele geçirmesinden bu yana, Ether fiyatı, tüm zamanların en yükseğini yakalamak ve 400 $ işaretini kırmak için uğraşıyor.

İki ay sonra, milyarder hedge fon yatırımcısı Mike Novogratz, Eter’in kısa vadede 400 doların üzerine çıkmasına izin verecek yeni mitingler başlatmaya hazırlandığını vurguladı.

Son zamanlarda, Ethereum ağının günlük işlem hacmi, piyasadaki toplam kripto para birimlerininkini geçti. Günlük kullanım açısından, Ethereum ağı piyasadaki en yaygın şifreleme oranı ve Ethereum’un orta vadeli fiyat eğilimi Ethereum blok zinciri ağının benimsenmesindeki artışı gösterdi.

JPMorgan’ın Ethereum odaklı tahvil ve fonları 2018 yılının başında piyasaya sürmeyi planlaması gibi büyük yatırım bankalarının desteklediği birkaç hedge fonuyla, Ether fiyatı muhtemelen 2017 boyunca dalgalanmaya devam edecektir.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
İngiliz Kuruluşundan Ethereum Atağı

Çarşamba, şu anki merkezileştirilmiş süreçlerin eskimesine yol açabilecek bir hareketle ilk Ethereum cinsi tahvilin serbest bırakılmasını işaret ediyor. JPMorgan, Moody's...

Kapat