İngiliz Kuruluşundan Ethereum Atağı

Çarşamba, şu anki merkezileştirilmiş süreçlerin eskimesine yol açabilecek bir hareketle ilk Ethereum cinsi tahvilin serbest bırakılmasını işaret ediyor.

JPMorgan, Moody’s ve diğerleri ile birlikte Blockchain kuruluşu Nivaura, İngiliz lüks mal satıcısı LuxDeco’nun tahvilini çıkarıp yayınlayacak.

İngiliz Finansal Yönetim Kurumu (FCA), bağın geliştirme sürecinde düzenleyici gözetim yapmıştır. Gelecekte, endüstrideki kaynaklar LuxDeco’yu belirtiyor; kriptokrasi ana rotasına devam ederse ek tahviller görünebilir.

Aynı yörünge tahvil üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Aracılar, eski altyapıya zaman ve maliyet katıyor. Ve bunları akıllı sözleşmelerle değiştirmek potansiyel olarak tahvilleri daha az sermayeyle birçok başka işletme tarafından kullanılabilir hale getirecekler.

Haber, Bitcoin , yaklaşık üç hafta içinde piyasaya çıkacak olan CME Group’un vadeli işlemleri vasıtasıyla Wall Street’te fiilen ilk kez hazırlanmaya hazırlandı .

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
BlockShow, Token Satışını Açıkladı – ICO 1.0 Döneminin Sonu

Cointelegraph tarafından desteklenen uluslararası Blockchain etkinlik imkânı BlockShow, ICO 1.0 dönemine, bazen kurucular için bile anlaşılması güç olan onlarca ikramiye...

Kapat