Fiyatlara Genel Bakış: Bitcoin, Ethereum, Litecoin

Pazar araştırması

Bu hafta piyasada bir “miting” var. Bunun temel nedeni Bitcoin’in gelecekleri . Bitcoin eleştirisi ile tanınan JPMorgan bile, bu aracı müşterilerine sunma planlarını açıkladı .

Bitcoin vadeli işlemleri piyasa oyuncuları için kesinlikle gereklidir. Birincisi, bankalara ve yatırım şirketlerine müşterilerine bir kripto cüzdan veya bir kripto değişim hesabı açma zorunluluğu olmayan bir ürün sunmalarına izin verecek. İkincisi, Bitcoin vadeli işlemleri sözleşmesi uzun süredir geleneksel bir para birimi, menkul kıymetler ve endüstri ile ilgisiz bir araç olarak yatırımcılara ilgi duyuyordu. Hem karlılığı artırmak, hem de riskleri korumak için portföy çeşitlendirmesi için kullanılabilir.

Hatta Urgan USD hacker saldırısı Kasım 21 Bitcoin geçici beş oranında azalmış olmasına rağmen, pozitif hareket ve yüksek likidite “dalga” durduramadım.

Ve nihayet, uzun süredir beklenen Ethereum fiyat artışı . Ancak daha sonra ona bir göz atacağız.

BTC / USD

BTC / USD

 • Şu anda, BTC / USD 8.217 $ seviyesinde işlem görüyor. Son dört gündür fiyat sabitlenmiş ve şu an 8000 dolardan 8,300 dolardan daha fazla koridorda işlem görüyor.
 • Bitcoin, ABD Doları Ters USD haberlerinden kurtuldu ve daha sonra 8365 $ ‘lık yeni bir yükseklik belirledi . Bu, piyasadaki “boğa” havasını göstermektedir.
 • En yakın destek seviyesi 8000 dolardır. Ayrıca 7,800 dolar ve 7,500 dolarlık alanlarda yeni seviyeler ortaya çıkıyor.
 • Daha yukarı doğru hareket risk iştahına bağlı. Borsa yüksek seviyededir . Yeni en yüksek senaryo da mümkündür ve ilgili direnç seviyeleri 8,300 – 8,500 $ ‘da bulunabilir.

ETH / USD

ETH / USD

 • Casper yazılımının ilk sürümü yayınlandı. Bloke edici Ethereum’daki fikir birliği mekanizması çalışma belgesinden bahis belgesine dönüştürülecektir . Ethereum şu anda tarihi en yüksek seviyededir ve daha da yükselmeye hazır görünmektedir. Günlük fiyat çizelgesini (1D) kontrol etmek iyi bir fikir olabilir .
 • Ethereum Haziran ayı en yüksek 421 $ seviyesine yaklaştı .
 • Muhtemel senaryo şu anda bir direnç seviyesini kırmakta, konsolidasyonu 400 doları aşmakta ve daha fazla hareketi 480 dolardan 500 dolara çıkarmaktadır.
 • Düzeltme durumunda 400 $ – 380 $ seviyeleri için, uzun pozisyonları arttırmam öneririm.
 • ETH / USD çifti 400 $ ‘ın üzerinde bir dayanak oluşturmazsa, en güçlü destek seviyesi ile 350-370 $ kanalına geri dönmesi muhtemeldir.

LTC / USD

LTC / USD

 • Litecoin pazar lideri takip ediyor . Boğalar tarafından öngörülen orta vadeli hedef 100 dolardır.
 • Dash büyümesi yine harf bakımından 6. sıraya kadar Litecoin itti. İlk 5 listede uzun bir yokluk varlığı olumsuz etkileyebilir, bu nedenle Litecoin ekibinden gelen açıklamalarla birlikte yüksek oynaklık bekleniyor.
 • BTC korelasyonunun devam etmesi ve büyümenin devam etmesi halinde, 80 $ ila 83 $ arasında hızlı bir hareket görebiliriz . Bu seviyelerde uzun pozisyonları kapatmayı düşünün.
 • Birkaç gün önce, fiyat 73 $ direnç seviyesinin altında yavaşladı . Halen, bu en yakın destek seviyesidir. Daha fazla düzeltme varsa, 67 seviyesine geridönüşme olasılığı yüksek bir senaryondur.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Güney Kore Meclisi ICO Yasağını Kaldırmayı Düşünüyor
Güney Kore ‘de Bitcoine Yaptırım Yok

Raporda, bir Güney Koreli mali düzenleyicinin valisi, "bitcoin" ticaretini kontrol etmeyi "planlamadı" dedi.  Finansal Kontrol Servisinin (FSB) genel başkanı Choe...

Kapat