Dimon, Bitcoin’de Geri Dönmek Zorunda Olabilir

Dimon, Bitcoin’de Geri Dönmek Zorunda Olabilir

JP Morgan Chase patronu Jamie Dimon’dan son duyduğumuzdan bu yana biraz zaman geçti ve Bitcoin’in bu yılın başında (Eylül ayında geri) sahtekârlık konusundaki yorumları artık geçmişin uzak bir parçası gibi görünüyor.

Bu bugüne kadar oldu.

Dimon, Bitcoin fiyatına yeni bir kez daha ağırlık verdi, bu sefer Bitcoin futures’larının piyasaya girmesi ile ilgili gelişmelere baktı.

Teknik olarak değil ama yeterince yakın.

Durumla ilgili bilmeyenler için Dimon Eylül ayında düzenlenen bir konferansta Bitcoin’in dolandırıcılık olduğunu söyledi ve o zamanlarda gördüğümüz fiyat artışının gördüğümüz paralel yükselişlerden çarpıcı bir şekilde daha ağır basması nedeniyle başarısızlığa mahkûm edildi Hisse senetleri ve emtia.

Yorum, Çin’deki kesin yasakla birlikte bazı acil zayıflıklara tercüme edildi ve kısmen Bitcoin’in değerlemesinin% 20’sine yaklaştığını gösteren düşüşe neden olduğu için kısmen yatırıldı.

Ayrıca, Bitpoin’i JP Morgan Chase’de ticaret yapan birini bulursa, onları ateşlediğini söyledi.

Peki ne değişti?

Salı günü Wall Street Journal’da yayınlanan bir rapora göre:

“JP Morgan, müşterilerine CME’nin yeni Bitcoin ürününe vadeli işlem komisyonu vasıtasıyla erişip erişemeyeceğini düşünüyor … Bu, bankanın müşterilerinin, dijital para biriminin yükselip düşmeyeceğini belirlemek için kullanabileceği anlamına geliyor. böyle hizmetler. “

Bu, CME’nin yaptığı son duyurunun arkasında, Aralık ayı ortalarında başlayarak vadeli işlemler olacağını ve bu ticareti yapabilen varlık yoluyla, insanların temel varlıklarını almadan Bitcoin’in ileri fiyatına spekülasyon yapmalarına izin vereceklerini açıkladı ( ya da en azından, yani teslim almak).

Bu durumun gerçekte nasıl yürüdüğünü göreceksiniz fakat bir şey kanıtlıyor – Dimon ne derse desin piyasa bir şeyler istiyorsa, pazar da bunu yapar.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yılın Trend ICO'ları
ICO Dolandırıcılıkları İçin Dikkat Edin

ICO Dolandırıcılıkları İçin Dikkat Edin İlk madeni para teklif (ICO) alanı, teklif türlerini yürüten şirketlerin sayısının çarpıcı bir şekilde artması...

Kapat