Bitcoin Gold Fiyatı Teknik Analiz

Anahtar noktaları

  • Bitcoin gold fiyatı son zamanlarda yükseldi ve ABD Doları karşısında 350 $ direniş kırdı.
  • Bu, saatlik BTG / USD grafiklerinde (Bitfinex’ten veri besleme) 350 doların yakınında destek ile önemli bir yükseliş trend çizgisini oluşturuyor.
  • Fiyatın yükselmeye devam etmesi muhtemel ve yakında 400 $ ve 420 $ seviyelerini aşabileceği düşünülüyor.

Bitcoin altın fiyatı, Amerikan Doları karşısında 350 $ üzerinde hareket ediyor. BTG / USD, 450 $ seviyesine doğru daha da yüksek ticaret yapmaya hazırlanıyor.

Bitcoin Gold Fiyatları Trendi

ABD Doları karşısında 320 dolarlık desteğin üzerinde bitcoin gold fiyatında iyi kazançlar vardı . Fiyat çekiş kazandı ve 340 $ ve 350 $ gibi birkaç önemli direnç seviyesini kırdı. Hatta 400 $ seviyesinin üzerine çıktı ve olumsuz düzeltmeye başladığı yerden 419.20 $ gibi yüksek bir seviyede işlem gördü. BTG, son dalganın% 38.2 Fib düzeltme seviyesinin 220 $ ‘dan 419 $’ a kadar düştü.

Bununla birlikte, olumsuz hareket 320 $ destek alanı ve 100 saatlik basit hareketli ortalama ile korunuyordu. Üstelik, son dalganın, 220 $ ‘dan düşük olan 419 $’ a kadar olan% 50 Fib düzeltme seviyesi de bir destek olarak hareket etti. Dezavantajlı olarak, saatlik BTG / USD grafiklerinde 350 $ civarındaki desteğe sahip önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi var. Parite şu anda 340-350 $ destek seviyelerinin çok üzerinde yer alıyor ve daha fazla kazanç için hazırlanıyor . 350 dolardan trend çizgisi desteği de 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında.

Bitcoin Altın Fiyatı Teknik Analiz BTG USD

Bu nedenle, 350 $ seviyesindeki mevcut seviyelerdeki düşüşler büyük olasılıkla alıcılarla karşılaşacak. Baş harfi haricinde, 400 $ ‘ın üzerinde bir mola, kısa vadede 420 $’ ın üzerine çıkması çağrısında bulunur.

Teknik göstergelere bakıldığında:

Saatlik MACD – Boğa bölgesinde BTG / USD için MACD yükseliş eğilimi içeriyor.

Saatlik RSI (Nispeten Güç Endeksi) – BTG / USD için RSI aşırı satım seviyelerine yaklaşmak üzeredir.

Majör Destek Seviyesi – 350 Dolar

Binbaşı Direniş Seviyesi – 420 dolar

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Kripto Para Piyasası Bitcoin İle 300 Milyar Dolara Tırmandı

Kripto  para piyasası için toplam piyasa değeri ilk kez 300 milyar doları aştı. CoinMarketCap.com'dan gelen veriler , tüm kripto para birimleri için piyasa...

Kapat