Kripto Para Piyasası Bitcoin İle 300 Milyar Dolara Tırmandı

Kripto  para piyasası için toplam piyasa değeri ilk kez 300 milyar doları aştı.

CoinMarketCap.com’dan gelen veriler , tüm kripto para birimleri için piyasa değerinin yaklaşık 300.5 milyar dolara çıktığını gösteriyor. Bu tutarın, bitcoin’in pazar payı, yaklaşık 158 milyar dolarlık bir oranda aslanın payını temsil ediyor.

CoinDesk Bitcoin Fiyat Endeksine ( BPI ) göre bitcoin paranın fiyatı 9000 $ ‘ın üzerinde ve kabaca 9.750 $’ da olan dalgalanmaya devam ettiği için hareket söz konusudur .

300 milyar doları aşan bir artış belki de son haftalarda pazarın büyüme hızını sergiliyor. 3 Kasım’da, genel piyasa değeri ilk kez 200 milyar doları aştı . Buna karşılık, pazar Haziran ayında 100 milyar doları geride bıraktı .

 Diğer kripto piyasası gelişmeleri bugünün piyasa değerleme kilometre taşına katkıda bulundu, ek veriler ortaya çıkıyor.

Dünyanın ikinci en büyük kripto satışı olan ethereum, 46 milyar dolarlık bir basın-zaman piyasa değeri ve şu anda yaklaşık 475 dolar ile işlem yapıyor ve geçen haftada% 25’in üzerinde bir fiyat artışı gösteriyor. Bitoin gibi ethereum da hafta sonu itibariyle yeni bir rekor kırdı .

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
HullCoin Kullanıcıları Farklı Avantajlar Elde Ediyor

Yerel İngiliz cryptocurrency HullCoin durumu teşvik ve hatta kullanıcılara vergi indirimleri sunuyor. Financial Times tarafından bu hafta bildirildiği üzere, birkaç...

Kapat