Beyaz Saray Ekibi:Kripto Paraları İnceliyor..

Beyaz Saray basın sekreteri Sarah Sanders bir basın brifing toplantısında bit eşinin ve diğer kripto para birimlerinin “ekibimiz tarafından izlenmekte olan bir şey” olduğunu söyledi.

ABD hükümetinin kriptokrasi düzenlemeleri için plan yaptıklarına dair bir muhabirin sorusuna tepki olarak Sanders, konuyla ilgili şu anda belirli bir açıklama yapılmadığını belirtti ve bu hafta başında Tom Bossert tarafından vatan toplantısına getirildiğini belirtti. güvenlik Takımı.

Diye devam etti:

“Gözlemlediği bir şey olduğunun farkındayım ve üzerimizde başka bir şey olduğunda sizi haberdar edeceğiz.”

Kripto para birimleri Beyaz Saray tarafından izlenirken,  ABD hükümetinin operasyonlarını iyileştirmek için blok zincir teknolojisini de daha olumlu bir şekilde  keşfediyor .

Mark Calabria, Başkan Yardımcısı Mike Pence için baş ekonomisti tarafından Mart ayında yapılan yorumlar,  belirtilen  doğru Trump Beyaz Saray içindeki coşku olduğu zaman blockchain kabulü yönünde ilerleme önümüzdeki yıllarda görülebilir

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Fed Başkan Yardımcısı: Kripto Para Birimleri Finansal İstikrarı Tehdit Ediyor

ABD Federal Rezerv denetiminden sorumlu başkan yardımcısı Randal Quarles, sayısal para birimleri finansal istikrarı sağlamak için bir tehdit oluşturabileceğini belirtti....

Kapat