Blockchain’de Seyahat İçin İnovasyon

ABD’de rezervasyon  seyahati genelinde iki büyük şirket olan Expedia ve Priceline’ın (diğer tüm büyük sitelere sahip olan) hakimiyeti altındadır. Ancak  Blockchain teknolojisi, bunları TravelChain’in sunduğu kar amacı gütmeyen yeni bir sistemle değiştirmek üzeredir .

Şirket, kullanıcılara ABD’deki mevcut seyahat tekelini atlayacak seyahat rezervasyonu için bir yöntem sunacaklarını açıkladı. Konsept, sistem için dahili şifreleme olanağı olan TravelTokens’i kullanarak seyahat hakkındaki geribildirim göndermek için kullanıcılarını teşvik etmek için Blockchain’i kullanmaktır  .

Duyuru, bu sene bu sene BlockShow Asia’daki katılımcılara platformun sunumu ile devam etti . Ekip, ‘seyahat’ terimini – seyahatin gerçekleşme biçiminde bir devrim – ortaya koydu. Duyuru, platforma ilişkin bir açıklama ve seyahat ve ödüllerin kazanılan ve dağıtılan şeklini değiştirecek birçok yoldu.

“İnanılmaz etkinlik, şimdiye kadar katıldığınız en iyi şey! İyi insanlar, iyi organizasyon, birçok önemli kişi ve toplantılar. TravelChain, Blockshow Asya 2017 konferansındaki deneyimlerine yorumda bulunan 2 yeni danışmana (Bitshares komitesinden Christoph Herring) rastladı ve bir çok yatırımcı ile görüştü.

Pic

Ethereum’dan geçmek

Yeni Blockchain tabanlı projelerin Ethereum’da token satışlarını başlatması  normaldir , ancak TravelChain ekibi Graphene tabanlı teknolojiyi kullanmaya karar vermiştir. Umut, bu sistemin, özellikle Ethereum Blockchain’deki büyük yavaşlama göz önüne alındığında, daha düzgün ve hızlı işlemler yapması.

TravelTokens, borsalarda fiat para birimine dönüştürülebilir veya sistem içinde kullanılabilir. Sektör için birincil yararlar, kâr amacı gütmeyen şirketler tarafından hâkim olamayan bir sistem olacaktır. Ayrıca, platform bir eşler arası ağ olduğu için, kullanıcıları arasında doğrudan etkileşim sağlayacak, böylece kendi oyununda Airbnb’yi etkili bir şekilde yenmiş olacak.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Coinbase’den , Müşterilerine Önemli Uyarı

Geçen hafta Coinbase için büyük bir  para birimi oldu , çünkü değişim, iTunes mağazasında en çok indirilen uygulama olmuş ve YouTube'u bile  geçmiştir . Tüm taleple birlikte, site bazı müşterileri...

Kapat