BitPay, Gelecek Yıl Ek Kripto Para Birimlerine Destek Vermeyi Amaçlıyor

BitPay, Gelecek Yıl Ek Kripto Para Birimleri Desteği Amaçlıyor

Bu günlerde Bitcoin hakkında heyecanlanmanın birçok nedeni var. Bunlardan birisi BTC fiyatının hızla yükselmesi. BitPay şu anda Bitcoin dünyasında en büyük şirketlerden biridir. Şu anda diğer kripto para birimleri için destek sağlamak için ek sermaye artırıyor. 

BITPAY’IN KRİPTO PARA PLANLARI

BitPay ile şimdiye kadar işi olan çoğu insan, bu şirketin her şeyden önce Bitcoin olduğunu kabul edecektir. Bitcoin, şirketinin çoğunu şirketinden almış ve itibarını son birkaç yıldır inşa ettiği için bu tamamen şaşırtıcı değil. BTC ödemeleri ile çevrimiçi ve çevrimdışı modda işlem yapmak için en uygun yöntem, ancak bazı rakipler de akılda tutulması gerekiyor.

Bununla birlikte, BitPay Bitcoin’den çok daha fazlası olduğunu kabul etmek zorundadır. Aslında kendileri için bir isim yapıyormuş gibi bir alt yapı var. Birçok kişi alt programları gelecekteki Bitcoin işlevleri için bir test yatağı olarak gördüğünden bu eğilim oldukça dikkat çekicidir. Bitcoin’in şu andaki haliyle mükemmel olmadığı ve zaman ilerledikçe işler kötüye gittiğini görüyoruz.

Bunu akılda tutmak, BitPay’in gelecekteki alternatif para birimlerini desteklemeye odaklandığını  görmek tamamen şaşırtıcı değil  . Hangi paraların destekleneceği belli olmamasına rağmen, bunları ne olursa olsun şube olarak görmek güzel. Bitcoin ilk şirketleri alt programları konuşurken entegre etmek için çalışıyor ve ödeme işlemcileri bu konuda geride kalmayı göze alamıyor. Bunu yapmak için ek adım atmanız gerekecek, BitPay için bu adımı atmak kolay olmayacak.

Bu nedenle şirket halen 30 milyon ABD Doları tutarında B Serisi fon arıyor. Şimdilik, sürece katılan tek bir varlık var. Aquiline Technology Büyüme, bu finansman turunun lideridir, ancak şu an itibariyle ek yatırımcılar tarafından taahhüt edilmemektedir. Ancak bu önemli şifreleme şirketi desteğine çok fazla ilgi var, bu da önümüzdeki haftalarda bu turu kapatmak için yeterli desteğin olması gerektiği anlamına geliyor.

BitPay, işini genişletmek için sermayeyi artıran ilk defa değil. Daha spesifik olarak, şirket, 2014’te 30 milyon ABD Doları tutarındaki Series A finansman turunu başarıyla kapattı. O sıralarda Sir Richard Branson gibi oyuncular   devreye alındı. Bu tura katkıda bulunacak olup olmadığı belli değil, ancak bazı yeni yatırımcıları da memnun etmek iyi olacak. Bu yeni finansman turuyla şirket, hızlı Bitcoin kullanıcı büyümesini, aksi halde daha etkin bir şekilde yönetebilecek.

Şu anda tüm silindirlerde kripto ticareti endüstrisinin ateşlediğini kimse inkar edemez. Daha fazla kullanıcı, BitPay gibi şirketler için daha fazla büyüme anlamına geliyor ve bu da olumlu bir gelişme. Ayrıca, müşteri destek temsilcileri için giderek artan bir talep olduğu ve bu da önümüzdeki aylarda da şirketin odaklanacağı bir şey olduğu anlamına geliyor. Yine de ek para birimleri ve blok zincirler için destek çoğu insanın gerçekten ilgilendiği şeydir. Para birimleri, piyasa kapitalizasyonlarına ve ödeme imkânlarına bağlı olarak seçilecektir.

Birinin bekleyebileceği gibi, bu konuda hangi para birimlerinin destekleneceği konusunda spekülasyonlar çoktan zaten mevcut. Bitcoin Cash bu noktada çok muhtemel bir aday görünüyor. Litecoin başka mükemmel bir katkı olacaktır. Ethereum’un sağlam bir piyasa sermayesi var, ancak bir para birimi olarak, bir ödeme yöntemi olduğu kesin olarak belli değil. Dash, iyi bir pazar payı var, ancak çoğu fon masternodlarda kalıyor ve mallar veya hizmetler için ödeme yapmak için kullanılmayacak. Önümüzdeki aylarda şirketin neyi yapmaya karar verdiğini görmek ilginç olacak.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Litecoin Analizleri

BTC / USD Bitcoin'deki ivme kritik Fibonacci direnç seviyelerine kadar deldi. Önceki analizimde karı önerdiğim seviyelerin çok üstünde, 17237.44 $ 'lık bir yüksekliğe ulaştı .   Dijital para...

Kapat