Coinbase Başkanından Yeni Açıklama

Coinbase başkan Asiff Hirji için geliyor ne kadar bazı örtülü ipuçları vermekteydi  cryptocurrency gelecekte değişimi. Son gelişmeler hakkında da bilgi verdi.

Hirji, spesifikasyonlarda pek fazla bilgi vermedi ancak ne tür yatırımcıların yeni hesaplar açtığını, borsaya başka kripto para birimleri nasıl ekleneceğini ve şirketin halka açılıp katılmayacağını da içeren bir dizi konuyla ilgili yorum yaptı .

Hesap büyümesi

İlk olarak, cumhurbaşkanı ticaret hacminin yıllık bazda otuz misli olduğunu ve değişimin günde on binlerce oranında yeni hesaplar eklediğini belirtti  . Bunların hesap sahipleri ne tür oldukları sorulduğunda, şunları söyledi:

“Bunlar, aracı kurumlarda hesap sahibi olacağını ve kriptokraside yatırım yapmak istediğini hayal edebileceğiniz aynı tür insanlardı … Varlık sınıfı olgunlaştıkça, bunu başka herhangi bir varlık sınıfı gibi ekleyen birçok insan olduğunu düşünüyorum onların portföyü. “

Yeni varlıklar eklendi mi?

Görüşme ayrıca, geleceğin nasıl gelişeceğine ilişkin değişim için iki ‘yanan soru’ da içeriyordu. Birincisi, sitenin diğer kripto para birimlerini, özellikle Bitcoin Cash’i destekleyip desteklemeyeceğini belirledi  .

Hirji ayrıntılarla açıklanmadı, ancak şirketlerin borsaya nasıl başvuracakları konusunda yol haritaları verildiğini belirtti. Dedi ki:

“Bu nedenle, listelemeden önce belirli bir varlığa baktığımız ölçütlerin ana hatlarını çizen dijital bir varlık çerçevesi yayınladık … Bu varlıkları listelemeden önce bu sınavları geçmeniz gerekiyor … orada bir çerçeve olduğumuzu söylemek yeterli. yeni varlıklarımız için kampanya yürüten birçok kişi var. “

Herkese açık

Bitcoin vadeli işlemlerin eklenmesi ve pazarın yeni sözleşmelere nasıl tepki vereceği de dahil olmak üzere diğer tartışmalardan sonra görüşme, şirketin halka arz yapılması için halka açılma sorusuna döndü  .

Şirketi satın alan başka bir dövizin veya gelecekteki bir halka arzın potansiyeli cumhurbaşkanı tarafından tamamen reddedildi. Dedi ki:

“Herhangi bir değişimin bakması oldukça pahalı olurdu. Söyleniyor, kesinlikle yatırımcılarımızın çıkarına … ve Coinbase’nin en bariz yolu belirli bir noktada halka açılmak ama o andan günümüze kadar yapmamız gereken çok şey var. “

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
CFTC Kurumundan “Bitcoin vadelileri” Uyarısı

Bitcoin, vadeli piyasalarda işlem görmeye başlamasıyla yaygınlaşma yoluna girdi. Bitcoin'un vadeli piyasalada işlem görmesi için izin veren ABD'li düzenleyici kurumun...

Kapat