Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash , IOTA, Litecoin, Dash Analizleri

BTC / USD

Bitcoin dün üç günlük konsolidasyon sonrasında yeni ömür boyu en üst seviyelere çıktı. Bu yükseliş eğilimi.

BTC

Bitcoin için 24,291.58 Dolarlık bir desen hedefi açtı . Bununla birlikte, bu hedefin acele edilmesi pek olası değildir. Şifreleme oranının 20.000 $ ‘da bir miktar direnişle karşılaşması muhtemeldir.

Ayılar boğa güreşmek ve dijital para birimini 15.200 $ seviyesinin altına düşürürse, yükseliş eğilimimiz geçersiz sayılacaktır.

CME’de vadeli işlemlerin başlaması ile birlikte, oynaklığın artmasını bekleyebiliriz. Bu nedenle, tüccarlar önümüzdeki günler için oynaklıkları azalana kadar konumlarını azaltmalıdırlar.

Bununla birlikte, gün içi tüccarlar, ticaretin her iki tarafına da bahis oynamak için bol bol fırsatı bulacaklar.

ETH / USD

Ethereum , yüzde 50 Fibonacci düzeltme seviyesine düşüş beklentimize yakın dün 610,03 dolara kadar düştü.

ETH

Dün uzun kuyruk, boğaların dibe yatmak için istekli olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, yeni ömür boyu yükseklere ulaşamamanız, daha yüksek seviyelerde kârlar hazırladıklarını göstermektedir. Sonuç olarak, Ethereum’un fiyat düşüşü 610,03 $ veya ters fiyat 780 $ olana kadar aralık sınırında kalacak.

Bununla birlikte, boğaların yeni yükseklere çıkması ve sürdürmesi durumunda, şifreleme sırasındaki bir sonraki hedef 995.99 dolar .

Bu hedefler sadece teknik analiz temelinde varsayımlardır. Birçok kez bu hedeflere uyulmadı ve görüşlerini buna göre değiştirdik. Bu nedenle, tüccarlar karlarını korumak için yalnızca duraklarını yüksek tutmalı ve sadece hedef üzerinde sabitlenmemelidir.

BCH / USD

Bitcoin Cash’deki ticaretimizde para biriktiyoruz . Peki, grafik deseni daha ters yansıtıyor mu yoksa devinim devam ediyor mu?

BCH

Kripto para patlak verdi.Bu, Bitcoin Cash’in 2.387 $ hedefine doğru ilerlemesini ideal bir biçimde yapmış olmalıdır . Ancak, 2,100 ABD Doları seviyesini aşamadı.

Ardından, ayılar kriptokrasiteyi tekrar aralığa itmeye çalıştı. Bununla birlikte, boğa son üç günde 1.758 seviyesinin üzerine çıkmayı başardı ve bu olumlu bir işaret.

Fiyat artışı 1.950 $ seviyesinden çıktığında sonraki hareket artacaktır. Dolayısıyla, duruş kaybı ile duruş pozisyonunu tutun. Fiyat 1.520 $ seviyesinin altına düştüğünde yükseliş eğilimi ortadan kalkacaktır.

XRP / USD

Gelen önceki analizde biz $ 0.86 seviyelerinde güçlü bir direnç beklendi.14 Aralık tarihinde, Dalgalanma seviyesi 0.88268 $ seviyesinden tepesinde kaldı.

XRP

15 Aralık’ta, kriptorasinde, devinim yüzde 38.2’si Fibonacci tarafından geri çekildi. Bununla birlikte, alt düzeyler boğalarından alımları sürdürmeye devam ediyor. Boğaların sürekli yükseklerden tekrar kurtulmaya çalışmasını bekliyoruz. Başarılı olursa, Ripple 1 $ seviyelerine ve daha yukarı doğru bir çizgi oluşturacaktır .

Bununla birlikte, boğalar koparılmazsa ve sürekli yükseklerin üstünde kalırsa, alt sınırda 0,61 dolar ve üst sınırda 0,88268 dolar arasında, aralık sınırı olan birkaç günlük ticarette tanık olma ihtimalimiz yüksek.

IOTA / USD

Beklenen 20 günlük EMA doğru düşüş gerçekleşti. 14 ve 15 Aralık’ta IOTA , devinim yüzde 50’sinin Fibonacci seviyesine yaklaştı.

IOTA

Boğa düşüşü kritik destek seviyelerini satın aldı. Bununla birlikte, şifreleme her yükselişte direnişle karşı karşıya kalmaya devam ediyor.

Grafik yapısı, kısa vadede sadece bir kopuşta yükseliş eğilimi göstereceği ve düşüş eğilimi çizgisinin çok üzerinde olacağı gibi, bunun üstünde uzun süre en yüksek seviyelere ulaşma olasılığı da yüksektir.

Bununla birlikte, eğer fiyatın düşüş eğrisinin kırılmaması halinde, düşüş eğilimi gösteren bir düşüş üçgen modelinin oluşmasına yol açacaktır.

Kriptorasi arıza durumunda negatif hale gelecek ve 3.032 $ ‘lık kritik destek seviyesinin altında kalacaktır.

LTC / USD

Önceki analizimizde düzeltme / konsolidasyon dönemi tahmin ettik ve elimizdeki budur.

LTC

Beklendiği gibi, boğalar, mitingin yüzde 38,2’si Fibonacci tarafından geri çekilen 243,86 dolara düştü. Bununla birlikte, 300 $ ile 342.237 $ arasındaki seviyelerin sert bir direnç olarak hareket etmeye devam edeceğine inanıyoruz. Keskin mitingin ardından Litecoin’in önümüzdeki günlerde menzilli olacağına inanıyoruz.

Bununla birlikte, boğaların yeni ömür boyu yükselişe geçmesi durumunda, bir sonraki hedef  497.53 $ ‘a yükseliş.

DASH / USD

Dash uzakta $ 1,199.01 hedefine koşmak değil, bu $ yukarıda olumlu bir göstergedir 815 seviyeleri, sürdürülmesi ediyor. Ayılar , 15 Aralık’ta şifreleme oranını 815 $ seviyesinin altına çekmeye çalıştı , ancak başarısız oldu.

DASH

Bu durum, 979 $ ‘lık üst sınır kırılma olasılığını ve hedef doğrultusunda bir mitingi artırmaktadır. Dijital para birimi düşerse ve 815 dolardan düşük tutarsa, yükseliş görme engellenecektir.

Daha önce yaptığımız analizde uzun pozisyonlar satın alan tüccarlar , kalan % 50 pozisyonlarda duraklarını 780 $ seviyesine yükseltmelidirler.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Brett King: Bankacılık artık bildiğimiz gibi olmayacak

Brett King, finans sektöründe geniş deneyim sahibi yazar, konuşmacı ve radyo sunucusudur. Deloitte , Finansal Hizmetler Yenilik Merkezi ve Breaking Banks Radio ile...

Kapat