Cardano, 1 Gün içinde % 145 geriledi, Charlie Lee Soruları Değerlendirdi

Cardano, son iki gün içinde büyük kazançlar kaydetti.

Son 24 saat içinde, Cardano’nun yerli simgesi olan ADA fiyatı, yüzde 130 artışla 0,22 dolardan 0,52 dolara yükseldi. Cardano’nun piyasa değeri 13.5 milyar doları aştı ve Dash ve IOTA’yı geçerek lito rekorun seviyesine yaklaştı.

Son Fiyat Artı Faktörleri

Bu ayın başlarında, CCN bildirdi fiyatı o Cardano çünkü Bittrex ve Binance gibi lider borsalar tarafından ADA entegrasyonunun bir hafta içinde 400’den fazla arttı.

CoinMarketCap’a göre, Bittrex, günlük işlem hacmi 2,8 milyar dolar ile küresel piyasadaki en büyük kripto alışverişi birliği. Bittrex ve Binance gibi büyük pazarlar tarafından nispeten yeni bir kriptokrasinin entegrasyonu, küresel şifreleme değiş tokuşu pazarını o kripto alış verişine maruz bırakır ve hemen ortaya çıkarır.

Özellikle, Cardano’nun Bittrex ile entegrasyonu, Cardano’nun potansiyel pazarını, bittrex’in tüm ticaret platformu ve kullanıcı tabanına genişleterek likiditeyi hızlandırdı. ADA’nın Bittrex tarafından entegre edilmesinden önce, Cardano blok kazan platformu kripto piyasasında dikkat çekici kanıtı (PoS) konsensüs protokolü ile dikkat çekti.

Şu anda, Ethereum gibi önde gelen birçok şifreli para birimi, Casper gibi yenilikçi çözümler aracılığıyla PoS uzlaşma protokolünü entegre etme olasılığını aktif olarak araştırıyor. Bu nedenle, Cardano’nun temel PoS protokolü Ethereum taraftarlarının ve PoS meraklılarının çıkarlarını tetikledi.

Ilgilenen Charlie Lee

Bugün erken saatlerde, Litecoin yaratıcısı ve eski Coinbase yönetici Charlie Lee ani fiyat artışları ve Cardano mitingi hakkındaki endişelerini kamuya açıkladı. O yazdı:

“Sadece CoinMarketCap üzerinde Cardano (ADA) # 6 olduğunu fark ettim. Yalnızca 3 aylıkken 10 B doları bulan madalyon nasıl oldu ve Bittrex ve Binance olan tek önemli ticaret borsası ve fiat ticaret çiftleri bile yoktu? Ya pazar delidir ya da Cardano açlık çekecek. “

Lee, Cardano’nun piyasa değerinin, gerçek değerini temsil etmediğini, projenin 3 aydan daha kısa bir sürede verildiğini vurguladı. Bunun yanı sıra, kripto para birimlerinin değerini ve blok şebeke ağlarını kullanıcı tabanlarına ve gerçek kullanım durumlarına dayanarak sorgulamak önemlidir. Cardano örneğinde, blok ağı şebekesi 14 milyar dolarlık bir ağın kullanıcı tabanını ve kullanılabilirliğini gösteriyor mu?

“Açıkça görülüyor ki, Cardano’ya veya teknolojisine karşı hiçbir şeyim yok. Ve Charles Hoskinson’a çok saygı duyuyorum ve projenin bir ton potansiyele sahip olduğuna eminim. Ancak şu anda 10B değerleme aşamasında, bu, muhtemelen nasıl iyi bir değer olabilir “diye ekledi.

Kriptolanabilirlik piyasasında, boğa koşusu ya da güçlü bir toplanma, hemen hemen her zaman bir ayı döngüsü izlemektedir, özellikle de bir blok zinciri ağının pazar payı haklı çıkması zor olduğunda. Ethereum’un piyasa değerlendirmesi, son yıllarda uzmanlar tarafından da eleştirildi çünkü merkezi olmayan uygulamaları ve ekosistemi 69 milyar dolarlık bir ağa sahip olmakla birlikte ticari başarı sağlamak için mücadele ediyor.

Herhangi bir şifreli eşzamanlama ile, blok şebekesinin piyasa değerlemesini sorgulamak ve mevcut piyasa kapağının kullanıcı tabanı, uygulamalar ve kullanıcı etkinliği gibi geniş bir gösterge dizisi ile haklı çıkıp çıkmadığı sorgulanması çok önemlidir.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Bitcoin'i Yasal Olarak Gören Ve Görmeyen Ülkeler Kimlerdir ?
Bitcoin Fiyatı Orta Vadede 60.000 Dolara Nasıl Ulaşabilir?

Tai Lopez, dünya milyonerleri holdinglerinin sadece % 1'ini bitcoine atarsa, orta vadeli fiyatın orta vadede 60.000 doları bulabileceğini belirtti. Forbes...

Kapat