Koin Marketi Türkiye’nin En Yeni Bitcoin Borsası Oldu

Koin Marketi Türkiye’nin en yeni bitcoin borsası oldu

Dünyanın son zamanlarda açık ara en fazla kazandıran dijital para birimi bitcoin, global anlamda etkisini her geçen gün artırmakta. Koin Marketi’nin hizmet vermeye başlamasıyla Türkiye kripto borsa pazarının daha fazla büyüyeceği öngörüldüğü gibi pazarda rekabetin üst düzeye çıkmasıda kaçınılmaz olacak.

Türkiye kripto pazarının gelişime açık olduğunu belirten Koin Marketi girişimi 2018 yılının başlangıcında hizmete açıldı. 7/24 işlem yapma olanağı ve canlı müşteri desteğiyle piyasada en yeni borsa konumunda olan koin market platformunun üye sayısı şimdiden 1500’ü geçiyor.

Kullanıcılarından alış emirleri için 0,3 , satış emirleri için %0.4 işlem bedeli alan koin marketi tüm vergisel yükümlülüklerine dikkat ettiğini belirtirken site içerisinde yapılan yatırım kadar dijital para rezervlerini dengelediklerini belirtmekte.

Kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan Koin Marketi’nin yakın zamanda Ripple ve Ethereum alım-satımlarınıda açması bekleniyor. Borsa yöneticileri ‘’ Pazarda rekabet üst düzeye çıkacak. Piyasaya daha fazla borsanın girmesi kaliteyi artıracak.’’

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Real Madrid ,Bitcoini Kullanan İlk Futbol Takımı Oldu

Yeni bir ödeme türü olarak hayatımıza giren Bitcoin futbol sektröne de girdi. Dünya devi Real Madrid Bitcoini kullanan ilk futbol...

Kapat