Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin’ın fiyatı düşerse, trader’lar 57 $ ve 52 $ fiyat seviyesinde satın almayı düşünmelidir.  Ayılar destek seviyesini 74 $ ‘dan kırıyorsa, Litecoin fiyatı 57 $ ya da 52 $’ a düşecektir.

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

Litecoin Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direnç Seviyeleri: 78 $, 80 $, 82 $                                                                                                                         

Destek Seviyeleri: 74 $, 72 $, 70 $

Dün, LTC fiyatı 90 $ ve 74 $ arasındaki seviyedeydi. Piyasa dün sessizdi ve anahtar seviyelerde bir kopmanın yakın olduğunu ileri sürdüm. Litecoin’in fiyatı 74 doların altına yaklaşan düşüş eğilimindedir. Boğalar daha önce direnç seviyesini kırmadan test etmişti. Ayılar destek seviyesini 74 $ ‘dan kırıyorsa, Litecoin fiyatı 57 $ ya da 52 $’ a düşecektir.

Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, Litecoin’in fiyatı 12 günlük EMA’nın altında ve düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteren 26 günlük EMA’nın altında.

Litecoin Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Ayı   

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

4 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilimindedir. Göreceli Güç Endeksi 14 dönemi, piyasanın fiyatların kontrolünü ele geçiren boğalar olduğunu gösteren aşırı seviyeli bir seviye 20’dir. Eğer fiyat destek seviyesini 74 $ ‘dan kırıyorsa, trader’lar satın alma kurulumlarını 57 $ ve 52 $ fiyat seviyesinde görmelidir.

 

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Huobi ,Verge'yi Listelemeye Başladı
Huobi ,Verge’yi Listelemeye Başladı

31 Temmuz tarihinde, dünyanın en büyük üçüncü uluslararası kripto para borsası Huobi,Verge’yi listelediğini duyurdu. Verge’nin Twitter hesabından yapılan bir duyuruda XVG yatırma işlemlerinin 14:30...

Kapat