Coinbase ABD Yatırımcılar İçin Düzenleme Yaptı

Coinbase’in büyümesini kimse durdurabilir mi? 

Bu hafta yalnız şirket, değişimi alışverişe sokan ve geleceği izlemek için bir takım duyurular yaptı. Tabii ki, Coinbase dünyadaki en büyük kripto para borsalarından biridir, ancak genellikle güvenli, güvenli bir platform olarak kabul edilir, ancak güvenli, ileriye doğru sıkıcı olabilir.

Eklenecek yeni kripto para birimleri , menkul kıymetler için potansiyel depolama seçenekleri ve yeni ortaklıklar ile Coinbase şimdiye kadar büyük bir yıl geçiriyor.

Yeni bir güncellemede, ABD’li Coinbase müşterileri grubunun, Coinbase’in ABD’deki en büyük borsa pozisyonunu düzeltmeye yarayan bir dizi yeni avantaj elde etmek üzere olduğu anlaşılıyor. Coinbase, ABD müşterilerinin günde 25.000,00 $ değerinde kripto para birimi satın alabilmelerini sağlayacak bir güncellemeyi tamamlamak üzeredir. Anında mevduat eklenir ve günlük ticaret limiti de artırılır. Bu, Amerika’daki kullanıcıların, anında işlem yapabilmelerini, daha hızlı bir platformda bulunmalarını ve büyük miktarda parayla başa çıkabilmelerini sağlayacaktır. Coinbase’in bu yeni güncellemeden dolayı büyük kurumsal yatırımı teşvik etme çabasıyla ilgili hiç şüphesiz ki, bu son derece göz kamaştırıcı yatırımcılar için çok cazip olacaktır.

Resmi Coinbase duyurusuna göre:

“Bugünden başlayarak, bir satın alma işleminden hemen sonra kripto para ticaretini gerçekleştirebiliyoruz , paranın ödenmesi için beş gün beklemiyoruz. Çoğu müşteri de işlem limitlerinin günde 25.000 dolara yükseldiğini görecek. Bu işlevsellik önümüzdeki birkaç hafta içinde ABD müşterileri için geçerli olacak. Bu güncellemeyle, müşteriler banka hesaplarından gönderilen para için anında bir kredi alacaklardır. Daha sonra kefaletlerini USD cüzdanlarından alıp satabilirler, ancak paralarını bankasından gelen fonlar yerleşene kadar Moneybase platformundan para gönderemezler. ”

Dahası:

“ABD’li müşterilerimizin çoğunluğu için de limitleri artırıyoruz. Şimdiye kadar, izin verilen maksimum satın alma haftalık 25.000 $ oldu. Doğrulanmış müşteriler için, sınır artık günlük 25.000 ABD Doları, önceki sınırlarımızda 7 kat artış olacak. Ve paranız Coinbase’e transfer edildikten sonra, bir seferde ne kadar satın alabileceğiniz veya satabileceğinize dair artık bir sınır yoktur. ”

Burada tam duyuruya bakın .

Elbette bunun için bazı sınırlamalar vardır, müşterilerin gelişmiş hizmetten yararlanmak için doğrulanması ve banka kartı işlemlerinde hala sınırlamalar getirilmesi gerekmektedir. Bu sınırların tüm detayları için, lütfen yukarıda ayrıntılarıyla verildiği gibi, Coinbase blogundaki resmi postayı görüntüleyin.

Belirtildiği gibi, yeni müşteri teşvik etmek ve Coinbase’in mevcut ABD müşteri tabanının deneyimini geliştirmek için bu güncelleme yapılmıştır. Bununla birlikte, buradaki temel motivasyonların bir kısmının kurumsal yatırımcıları ikna etmeyi amaçlamak olacağını düşünmek zorundayız. Coinbase uluslararası, büyük ölçekli kurumsal yatırımlar için bir platform olmak ister, bu, bunu başarmak için atılmış büyük bir adımdır.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Ethereum Fiyat Analizi
Ethereum Fiyat Analizi

Orta ve kısa vadeli görünüm eğilimli bir trenddir. Yatırımcılar, önceki destek alanları olan yeni direniş  alanlarında, onay olarak mumlarla tersine dönme...

Kapat