Ethereum Fiyat Analizi

  • Orta ve kısa vadeli görünüm eğilimli bir trenddir.
  • Yatırımcılar, önceki destek alanları olan yeni direniş  alanlarında, onay olarak mumlarla tersine dönme deseni satabiliyorlardı.

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

Ethereum Fiyatı Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direniş bölgeleri: 500 $, 550 $, 600 $

Destek bölgeleri: 200 , 150, 100 $

ETH orta vadeli görünümde düşüş eğilimindedir. Güçlü düşüş baskısı, dün analizin alt aralığının 401.98 $ ‘lık kırılmasına yol açtı. Dün, SEC alanında alınan kararın ardından, çeşitli bitcoin ETF’lere ilişkin kararını ertelemek için destek bölgesinde 368.00 dolara kadar bir düşüş yaşandı.

Açılış 4-saat mum bir ayı asılı asılı adam mum, bir ters desen, ancak fiyat destek alanında 366.54 $ aşağı itildi. Kripto para birimi 5 Nisan’da bu bölgedeydi.

Stokastik osilatör aşırı satım bölgesinde% 16 seviyesinde yer alırken, sinyalleri aşağı doğru düşmekte ve bu da ayının baskısı arttıkça madalyonun fiyatında aşağı yönlü bir ivme anlamına gelmektedir.

Düşen momentumdaki tükenme, mumlardaki fitillerden görülebileceği için, küçük yukarı doğru fiyat hareketi oluşabilir. Bu düşüş trendi devam etmeden önce düzeltme için geri çekilme olarak görülmelidir.

Ethereum Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

Eterum, ETHUSD, Kripto para birimleri, grafik

ETH, düşüş eğiliminde kısa vadeli bir görünümdedir. Alt aralığın 403.80 $ ‘ı, ayının baskısı arttıkça kırıldı ve dün pazar kapanışından önce talep bölgesinde 368.00 dolara indi.

Stokastik osilatör aşırı satım bölgesinde% 14’lük bir seviyededir ve sinyalleri aşağı doğru hareket ederek fiyatların aşağı doğru hareket etmesini sağlar.

Comments (No)

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Bitcoin Fiyat Analizi
Bitcoin Fiyat Analizi

Boğalar, 8,400 $ 'lık fiyat seviyesinde olduğu gibi 7,048 $ seviyesinde kaldıramadı. BTC fiyatı, önceki destek seviyesi olduğundan muhtemelen 6.000...

Kapat