Infinito Cüzdan , İlk Evrensel Mobil Cüzdan Oldu

Infinito Cüzdan , sürüm 1.15.0 güncellemesinden itibaren, kullanıcıların artık ADA’nın işlem geçmişini güvenli bir şekilde göndermek, almak ve kontrol etmek için kullanıcıları desteklediğini duyurdu!

Bu dahil olmak üzere, Infinito Cüzdan bir başka önemli kilometre taşına ulaştı: ADA’yı destekleyen ilk mobil cüzdan. Bu, dünyanın önde gelen evrensel cüzdanı, her türlü sikke ve jeton için tek bir güvenli yer olma vizyonunu pekiştirmeye devam ediyor.

Infinito Cüzdan – ADA için İlk Evrensel Mobil Cüzdan

Şu anda, Cardano ekibinin resmi olarak geliştirdiği ADA’ya özel bir masaüstü cüzdan olan Daedalusolan ADA’yı destekleyen tek bir cüzdan var . Çok portatif bir cüzdan çözümü ile ADA kullanımı için topluluğun benimsenmesini desteklemek amacıyla Infinito Cüzdan, son kullanıcıların mobil bir cüzdanda güvenli ve rahat bir şekilde ADA göndermesine ve almasına alternatif bir mobil seçenek olmayı hedefliyor. Dahası, yol haritası üzerinde, Universal Cüzdan ayrıca, Ouroboros’u dolduran Cardano blok zincirinin eşsiz özelliklerini de desteklemeyi planlıyor .

ADA’nın eklenmesiyle, Infinito Cüzdan şu anda Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash, ETC gibi önde gelen madeni paralarla birlikte ETH, EOS, NEO gibi en büyük akıllı sözleşme platformlarında yüzlerce jetonla dünyanın en evrensel evidir. dogecoin.

Infinito geliştiricileri, Cardano’nun (IOHK) arkasındaki geliştirme ekibiyle birlikte çalıştı ve ADA desteğini Infinito Cüzdan’a sorunsuzca entegre etmek için resmi Cardano Rust projesini kullandı. Bu resmi araç sayesinde, Infinito Cüzdan, en iyi stabilite ve güvenliği korurken, Daedalus Cüzdanına ADA tutucular için ultra hafif, taşınabilir bir alternatif olarak hizmet edebilir.

IOHK’nın izni ve desteği ile Infinito, ADA mobil cüzdan entegrasyonu için açık kaynaklı Cardano Rust projesine kod kattı. Infinito Cüzdan ekibi, Cardano açık kaynak topluluğuna olan katkılarına devam edecek.

Cardano ve ADA nedir?

Önde gelen üçüncü nesil bloklardan biri olan Cardano , ADA para birimine ev sahipliği yapmaktadır.

Bu dijital nakit, kriptografinin kullanımıyla güvence altına alınacak garantili, hızlı ve doğrudan transferleri mümkün kılan paranın geleceğini temsil eder. Kripto endüstrisine zarar veren sayısız sorunun üstesinden gelmek amacıyla Cardano, günümüzde dünya çapında bireyler, kuruluşlar ve hükümetler tarafından her gün kullanılan finansal uygulamaları çalıştırmak için akıllı bir sözleşme platformu geliştirmektedir .

ADA’nızı Infinito Cüzdan ile nasıl yönetebilirsiniz?

İlk kez yükleyiciler için, ADA, Infinito Cüzdan kontrol panelinizde doğal olarak etkinleştirilecektir.

Varolan kullanıcılar için, 1.15.0 sürümünü güncelleştirdikten sonra, bu yönergeyi izleyerek ADA’yı kolayca etkinleştirebilirsiniz: Bölüm 3 – Infinito Cüzdan’da yeni jeton / jeton nasıl etkinleştirilir

infinito cüzdan

Cüzdan Görseli

Sıradaki ne?

2018’in 4’üncü çeyreğinde gelecek olan Infinito Wallet, kullanıcılara daha fazla kişiselleştirme ve gelişmiş kullanıcı deneyimi sunan, yeni bir UX / UI tasarımı sunan Ontology, Stellar & NEM dahil olmak üzere en iyi blockchain MainNets desteği sunan bir sonraki versiyon 2.0’ı piyasaya sürecek.

Bir önceki yazımız olan Kripto Para Borsası Olan Binance'de Kapatılabilir mi ? başlıklı makalemizde Kripto Para Borsası Olan Binance'de Kapatılabilir mi ? hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (3)

  1. minecraft Eyl 30, 2018
  2. minecraft Eyl 30, 2018

Leave a Reply